Spotkanie Wójta z wzorowymi uczniami

image_pdfimage_print

 

Podsumowanie roku szkolnego 2011/2012 pokazało ilu mamy zdolnych uczniów w gminie.

Dziś Wójt Bartłomiej Kucharyk spotkał się z uczniami, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz w konkursach przedmiotowych. W spotkaniu uczestniczyli także radni, dyrektorzy szkół oraz rodzice wyróżnionych dzieci. Zdolni uczniowie otrzymali symboliczny upominek, a ich rodzice listy gratulacyjne. Gratulacje otrzymali uczniowie:

GIMNAZJUM:

1. Paulina Bartkowiak, uczennica kl. II C, średnia ocen 5,33

  • Finalistka konkursu przedmiotowego z geografii,
  • Finalistka VII edycji Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego im. Włodzimierza Korsaka – K.O. w Gorzowie Wlkp.,
  • Laureatka Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO-ARTE 2012,
  • II miejsce  w Międzygimnazjalnym Konkursie „Omnibus” 2012,
  • I miejsce w Meczu Matematycznym Dorośli – Uczniowie;
2. Ewa Golec, uczennica kl. II C, średnia ocen 5,33

  • Finalistka VII edycji Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego im. Włodzimierza Korsaka – K.O. w Gorzowie Wlkp.,
  • Mistrz Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt,
  • Mistrz Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych,
  • Mistrz Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt,
  • II miejsce w rzucie oszczepem – Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce,
  • Wicemistrz powiatu w skoku w dal;
3. Paulina Graczyk, uczennica kl. III A, średnia ocen 5,17

  • Finalistka VII edycji Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego im. Włodzimierza Korsaka – K.O.w Gorzowie Wlkp.,
  • II miejsce w rejonowym Konkursie „Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia”;
4. Aleksandra Kaszyńska, uczennica kl. II A średnia ocen 5,36

  • najwyższa średnia ocen w szkole za rok szkolny 2011/2012,
  • I miejsce w Meczu Matematycznym Dorośli-Uczniowie,
  • II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie „Omnibus” 2012;
5. Izabela Kościelska, uczennica kl. III A, średnia ocen 5,17
  • Mistrz Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt,
  • Mistrz Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt,
  • Finalista Województwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt,
  • wynik 100% na egzaminie gimnazjalnym 2012,
  • I miejsce w rozgrywkach Powiatowych EURO GIM,
  • I miejsce w Meczu Matematycznym Dorośli -Uczniowie,
  • II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie „Omnibus” 2012;
6.  Adrian Lamcha, uczeń kl. III A, średnia ocen 5,17

  • Finalista VII edycji Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego im. Włodzimierza Korsaka – K.O. w Gorzowie Wlkp.,
  • Mistrz Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców,
  • I miejsce w Meczu Matematycznym Dorośli-Uczniowie,
  • II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie „Omnibus” 2012,
  • wysoki wynik z egzaminu gimnazjalnego 2012 ( matematyka -100%, historia, wos -100%);
7. Klaudia Majchrzak, uczennica kl. II B, średnia ocen 5,13
  • Finalistka VII edycji Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego im. Włodzimierza Korsaka – K.O. w Gorzowie Wlkp.,
  • Finalistka Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych,
  • IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt,
  • Mistrzyni Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt,
  • Mistrzyni Powiatu w L.A.,
  • I miejsce w Meczu Matematycznym Dorośli-Uczniowie;
8. Lenart Napierała, uczeń kl. III A, średnia ocen 5,28
  • Finalista VII edycji Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego im. Włodzimierza Korsaka – K.O. w Gorzowie Wlkp.,
  • Najlepszy wynik w szkole z egzaminu gimnazjalnego 2012 ( j. polski-97%, historia, wos – 97%, matematyka – 100%, przedmioty przyrodnicze – 81%, j. angielski – 85%);
9. Karolina Walkowiak, uczennica kl. II C, średnia ocen 5,20

  • Finalistka VII edycji Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego im. Włodzimierza Korsaka – K.O. w Gorzowie Wlkp.,
  • Laureatka Gminnego konkursu Piosenki Religijnej,
  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Mazury cud natury”,
  • Mistrz Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych,
  • III miejsce w biegu na 300m – Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce;
10. Marta Zaborska, uczennica kl. I A, średnia ocen 5,31
  • Finalistka VII edycji Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego im. Włodzimierza Korsaka – K.O. w Gorzowie Wlkp.,
  • Laureatka Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE 2012;
11. Rafał Puk, uczeń kl. I B

  • Finalista VII edycji Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego im. Włodzimierza Korsaka – K.O. w Gorzowie Wlkp.

SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZYTOCZNEJ:

1. Natalia Nadolna, uczennica kl. IV A, średnia ocen 5,0,
2. Karolina Gierczyńska, uczennica kl. IV B, średnia ocen 5,0
  • wyróżnienie – Kangur 2012,
3. Michał Śmigiel, uczeń kl. IV B, średnia ocen 5,3
4. Weronika Woźniak, uczennica kl. V B, średnia ocen 5,03
5. Hanna Koszko, uczennica kl. V B, średnia ocen 5,0
6. Daria Łazuka, uczennica kl. V B, średnia ocen 5,0
7. Patrycja Krutak, uczennica kl. VI A, średnia ocen 5,0
8. Jakub Marynowski, uczeń kl. V B
  • Ogólnopolski Konkurs Języka niemieckiego.

SZKOŁA PODSTAWOWA W WIERZBNIE:

1. Sandra Ren, uczennica kl. VI, średnia ocen 5,6
  • wynik ze sprawdzianu 35,
  • Finalistka konkursu przedmiotowego z j. polskiego etap wojewódzki – organizator: Kuratorium Oświaty;
2. Izabela Pupka, uczennica kl. VI, średnia ocen 5,6
  • wynik ze sprawdzianu 34,
  • Laureatka plastycznego konkursu regionalnego „Słońce, woda i przyroda” – organizator: Stowarzyszenie LGD Świebodzin.
3. Jakub Bykowski, uczeń kl. IV, średnia ocen 5,0
  • Laureat konkursu regionalnego ekologiczno-przyrodniczego – organizator: Nadleśnictwo Międzychód,
4. Paula Kukucka, uczennica kl. VI, średnia ocen 5,1
5. Natalia Kukucka, uczennica kl. VI, średnia ocen 5,3
6. Patryk Dobkiewicz, uczeń kl. VI, średnia ocen 5,0
7. Błażej Lamcha, uczeń kl. VI, średnia ocen 5,1
8. Barbara Bykowska, uczennica kl. V, średnia ocen 5,1
9. Daniel Pruchniewski, uczennica kl. IV, średnia ocen 5,3
10. Wiktoria Ciesiółka, uczennica kl. IV, średnia ocen 5,0
11. Daria Hercyg, uczennica kl. IV, średnia ocen 5,1.