SPOTKANIE Z RODZINAMI W „POGODNEJ JESIENI”

Szczęście na twarzach, piosenka na ustach i łzy radości – to telegraficzny skrót wszystkiego co działo się w Domu Seniora „Pogodna Jesień” w Rokitnie.

 

Szczęście na twarzach, piosenka na ustach i łzy radości – to telegraficzny skrót wszystkiego co działo się w Domu Seniora „Pogodna Jesień” w Rokitnie.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania gości przez właścicielkę domu Panią Anettę Marynowską. Następnie mieszkańcy zaskoczyli zaproszone rodziny wspaniałym koncertem wokalnym, który został nagrodzony gromkimi brawami. Wójt gminy podziękował wszystkim pracownikom za trud i serce włożone w wykonywaną przez nich pracę i opiekę nad 53 pensjonariuszami. Właścicielom obiektu pogratulował  przedsiębiorczości, odwagi i poświęcenia, dzięki którym szary budynek zamienił się w perłę architektoniczną, z której mieszkańcy gminy mogą być dumni. Słów podziękowań nie szczędził również Kustosz Sanktuarium Ks. Józef Tomiak, który podkreślił wartość sakramentów odbywających się w tym domu. Wzruszające chwile uzupełnił jeden z przedstawicieli rodzin, który w słowach uznania względem personelu i właścicieli nie krył łez szczęścia z faktu, że jego bliski mógł trafić do domu otoczonego taką miłością i wspaniałą opieką. Rodzinne popołudnie umilił doskonały artysta Mariusz Ambrożuk, podrywając uczestników spotkania do tańca. 

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w kolejną  sobotę (27 października 2012 r.) odbędą się drzwi otwarte w Domu Seniora „Pogodna Jesień”. Więcej informacji na stronie internetowej www.pogodnysenior.pl