SPOTKANIE ZE STOWARZYSZENIEM „PRZYJAZNA WIEŚ”

image_pdfimage_print

          W ramach ogólnopolskiej kampanii: „Upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży” 20 listopada mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Stowarzyszenie „Przyjazna Wieś” z Chełmska. Dzieci z grupy pszczółek wraz z wychowawcą Panią Martą Materna, która jest również członkiem stowarzyszenia, były pomysłodawcą akcji.

         W piątkowy poranek pomysłowe i kreatywne Panie wcieliły się w role postaci z bajki: „Czerwony Kapturek”. Spektakl zaprezentowały dwukrotnie dla dzieci z grup przedszkolnych i klas I-III. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem teatrzyku, a nauczyciele byli pełni podziwu dla zaangażowania Pań nie tylko w odegraniu ról, ale również profesjonalnego przygotowania rekwizytów, strojów i całej scenografii.

        W podziękowaniu za tak wiele wspaniałych przeżyć Pani Dyrektor Katarzyna Śmigiel wręczyła Pani Vice- Prezes Jolancie Góra dyplom. Na koniec uwieczniono te wspaniałe chwile na zbiorowej fotografii. To jeszcze nie koniec naszych wspólnych przygód. Z utęsknieniem czekamy na kolejne spotkanie ze Stowarzyszeniem „Przyjazna Wieś”.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                Marta Materna, Małgorzata Piasecka