SUKCES NASZEGO UCZNIA !!!

image_pdfimage_print

To była już trzecia edycja konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną, który ogłosił Wojewoda Lubuski.  

Jury nie miało łatwego zadania, ponieważ do konkursu zgłoszono ponad 2500 kartek bożonarodzeniowych. Wszystkie były wykonane z wielką starannością. Widać było ogromny wkład pracy i wysiłek ich autorów.

Nagrodzonych było tylko sześcioro uczestników konkursu. Wśród tych osób znalazł się Oliwier Piotrowski – uczeń klasy II c. Bardzo serdecznie gratulujemy tego wielkiego sukcesu.

Uczeń pojechał do Zielonej Góry, gdzie podczas uroczystej gali odebrał nagrodę. Na widok zestawu lego nie krył radości. Niech ten sukces będzie zachętą dla innych uczniów, że warto brać udział w konkursach, starać się i pracować.

Nasza szkoła nie jest duża. Pochodzimy z małej miejscowości, ale nie musimy mieć żadnych kompleksów. Z podniesioną głową stajemy do konkursowych rywalizacji z mieszkańcami dużych miast i uczniami wielkich szkół. Z satysfakcją możemy powiedzieć, że odnosimy sukcesy. Przykład Oliwiera jest tego doskonałym potwierdzeniem.

Iwona Krzysztof