Szkoły Podstawowe w górę !

image_pdfimage_print

Sukcesy szkół z terenu naszej gminy

 

Duże sukcesy wciąż odnoszą Szkoły Podstawowe z naszej gminy. Co chwilę dowiadujemy się o osiągnięciach w konkursach przedmiotowych, turniejach i zawodach. Cieszą wyniki najważniejszego egzaminu – sprawdzianu, który jest podsumowaniem pracy najstarszych uczniów. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wierzbnie osiągnęła w tegorocznym egzaminie wspaniały wynik 26,14 co w skali staninowej przekłada się na VIII stanin – wysoki ( w poprzednim roku był stanin V – średni). Jest to miejsce w ścisłej czołówce szkół naszego województwa. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego w Przytocznej uzyskała wynik 20,45, tj. stanin IV – niżej średni (w ubiegłym roku był stanin II – niski). Gratulacje dla Uczniów, Nauczycieli i Rodziców. Cieszy postęp, zaangażowanie i ciężka praca, która przynosi spodziewane efekty. Z niecierpliwością czekać będziemy na wyniki egzaminu gimnazjalnego.