T-Teens – taniec, który uczy

image_pdfimage_print

Korzyści z udziału w zajęciach tanecznych zespołu T-Teens.

 

Grupa taneczna T-teens od wielu lat działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Przytocznej. Obecnie zajęcia prowadzi Agata Smoleń – pedagog, instruktor rekreacji ruchowej, była tancerka Studia Tańca Remix ze Skwierzyny, która współpracuje również z placówkami wsparcia prowadząc edukacyjne zajęcia ruchowe dla dzieci z zaburzeniami zachowania, a także dla osób niepełnosprawnych.

Zajęcia w grupie tanecznej T-Teens odbywają się w spokojnej, radosnej atmosferze, gdyż taniec nie jest tu traktowany jako cel sam w sobie, lecz jako sposób na kreatywne spędzanie wolnego czasu, osobisty rozwój oraz nabywanie ważnych umiejętności społecznych.
Dzieci od najmłodszych lat uczą się systematyczności, obowiązkowości, współpracy, nabierają świadomości własnego ciała oraz odkrywają jego możliwości. Tematyczne, przemyślane choreografie uczą wrażliwości oraz otwierają, ubarwiają i ubogacają świat dziecka. Natomiast występy podczas okazjonalnych imprez dodają pewności siebie i wiary we własne możliwości.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym!!!

Spotkania odbywają się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 16:30 do godz. 18:00.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej: www.t-teens.pl

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z ostatniego występu podczas koncertu WOŚP.  

 

Informacja: T-teens