T-TEENS ZWYCIĘZCĄ POWIATOWYCH PREZENTACJI PRO ARTE 2013!!!

image_pdfimage_print

18 kwietnia 2013 r. w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury odbyły się Powiatowe Prezentacje Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych. 

          

18 kwietnia 2013 r. w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury odbyły się Powiatowe Prezentacje Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych. O miejsce w finale wojewódzkim  w trzech kategoriach wiekowych (do 12 lat, od 13 do 16 lat i powyżej 16 lat) walczyły następujące zespoły: Studio Tańca Gold z Międzyrzecza, Rytmix z Międzyrzecza,  Crazy Mini z Trzciela, Fresh z Trzciela, Sportmix z Murzynowa, Nowinka ze Skwierzyny, Trans ze Skwierzyny, Stowarzyszenie New Dance z Przytocznej i T-Teens z Przytocznej. Łącznie zespoły zaprezentowały się w 30 choreografiach.

Grupa taneczna T-Teens przedstawiła dwie inscenizacje w kategorii do lat 12: „Wstążeczkowe prezenty” i „Na zielonej polanie”. W tej kategorii wiekowej zaprezentowano aż 19 układów tanecznych! Jak przyznało jury- poziom był bardzo wysoki, konkurencja duża i szalenie trudny wybór. Tym bardziej ogromna była radość dzieci, rodziców i instruktorki, gdy po długich obradach Rada Artystyczna przyznała nominację dla T-Teens za układ „Na zielonej polanie”. Jest to już druga nominacja zespołu do prezentacji wojewódzkich.

Na Lubuskiej Gali Tanecznej PRO ARTE 2013 powiat międzyrzecki reprezentować będą grupa taneczna T-Teens z Przytocznej i zespół Trans ze Skwierzyny.

Informacja: T-Teens