TURNIEJ COCA-COLA CUP

image_pdfimage_print

Tegoroczna edycja turnieju Coca-Cola Cup rozgrywana jest pod hasłem ” Bądź aktywny, dołącz do gry!”.

 

Tegoroczna edycja turnieju Coca-Cola Cup rozgrywana jest pod hasłem „Bądź aktywny, dołącz do gry!”.

Do udziału w Coca-Cola Cup zapisało się 3495 drużyn chłopców i dziewcząt. Zespoły rywalizują w trzech rundach: od eliminacyjnej, przez finały wojewódzkie, aż po finał krajowy, który odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2013 roku.

Nagrodą główną dla zwycięskich drużyn w turnieju Coca-Cola Cup 2013 jest wyjazd na obóz treningowy do jednego z najlepszych klubów ligi włoskiej, Juventusu Turyn. Ponadto na wszystkich uczestników będzie czekać wiele atrakcji i niespodzianek.

Celem projektu Coca-Cola Cup „Bądź aktywny, dołącz do gry!” jest promowanie aktywnego, zdrowego stylu życia, przede wszystkim wśród młodzieży.

W Przytocznej turniej rozegrano 26 kwietnia br. na boisku Orlik przy Gimnazjum. Do rywalizacji przystąpiły drużyny gimnazjalistek z Przytocznej i ze Zbąszynka. Turniej Coca-Cola Cup na etapie rozgrywek lokalnych wygrała drużyna dziewcząt z Przytocznej wynikiem 3:2. 

W finale wojewódzkim, który odbędzie się dnia 11 maja br. w Zielonej Górze, zagra 8 najlepszych drużyn z naszego województwa.  

foto: Piotr Jeske