Uroczyste otwarcie Przedszkola „Kasztanowa Kraina” w Przytocznej

image_pdfimage_print

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z otwarcia Przedszkola „Kasztanowa Kraina” w Przytocznej.

03 września 2018 r. w  Przedszkolu „Kasztanowa Kraina” odbyło się uroczyste podsumowanie projektu pn. Przebudowa i rozbudowa budynku przedszkola w miejscowości Przytocznej, ul. Parkowa 7, Gmina Przytoczna”.

Po trwającej niespełna rok czasu inwestycji, nadszedł czas podsumowania. Nie obyło się bez podziękowań i gratulacji. Podczas części oficjalnej Wójt Gminy Przytoczna Bartłomiej Kucharyk podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tej inwestycji.

Budynek dawnego przedszkola został zmodernizowany, wyremontowany i rozbudowany, a pomieszczenia i otoczenie zaadaptowano oraz przystosowano do wymaganych standardów. W budynku urządzono pomieszczenia do zajęć dla dzieci, pokój do pracy z logopedą, kuchnię oraz pomieszczenia socjalne. Sale zostały wyposażone w niezbędny sprzęt, atestowane zabawki oraz materiały dydaktyczne. Obecne przedszkole to bardzo nowoczesny i kompleksowy obiekt, wyposażony w przestronne sale. Dzieci mają zapewnione bezpieczne i dogodne warunki do prawidłowego rozwoju.

Projekt współfinansowany jest  przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.