VI EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO

image_pdfimage_print

W dniu 22 stycznia 2014 r. w restauracji Graffit w Świebodzinie odbyło się uroczyste  wręczenie nagród  VI edycji Konkursu Plastycznego pt. „Najpiękniejszy projekt ze środków LGD w mojej gminie”.

 

    W dniu 22 stycznia 2014 r. w restauracji Graffit w Świebodzinie odbyło się uroczyste  wręczenie nagród  VI edycji Konkursu Plastycznego  pt. „Najpiękniejszy projekt ze środków LGD w mojej gminie”  organizowany  przez  Stowarzyszenie „LGD Działaj z Nami”, adresowany do uczniów Szkół Podstawowych i Świetlic Środowiskowych z terenu 14 gmin Stowarzyszenia (z wyłączeniem miasta Świebodzin).

    Nadesłanych prac plastycznych było 129 z 11 placówek z 9 gmin z obszaru 3 powiatów: międzyrzeckiego, strzelecko – drezdeneckiego, świebodzińskiego. W konkursie udział wzięły dzieci w przedziale wiekowym od 6-13 lat.

    Po wnikliwej ocenie prac Komisja postanowiła nagrodzić 13 prac plastycznych, w tym dwie  nasze uczennice:  Paulinę Pryszczewską z klasy II a za pracę pt. „Dzieci na placu zabaw”, opiekun Elżbieta Kortyla oraz Karolinę Pietrzak z klasy III b za pracę pt. „Bitwa Pomidorowa”, opiekun Wioletta Golec.

    Nasze laureatki spotkała bardzo miła niespodzianka. Oprócz otrzymanych kalendarzy Stowarzyszenia na rok 2014, w których zamieszczone są nagrodzone prace, każda uczennica wyjechała z główną nagrodą, jaką w tym roku był wspaniały rower.

                                                                                                                                                          Wioletta Golec