WYBITNY SPORTOWIEC RODEM Z PRZYTOCZNEJ – BARTŁOMIEJ KONIECZNY

image_pdfimage_print

Wybitny sportowiec  wywodzący się z naszej gminy będzie gościem XXX Jubileuszowego Biegu im. Tomasza Hopfera w Przytocznej.

 

Wybitny sportowiec wywodzący się z naszej gminy będzie gościem XXX Jubileuszowego Biegu im. Tomasza Hopfera w Przytocznej.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu 22 września 2013 r. odwiedzi  nas Pan Bartłomiej Konieczny, wybitny sportowiec, który swoją karierę piłkarską, rozpoczął właśnie tu – w Przytocznej.

Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w klubie Zjednoczeni, a następnie grał w takich klubach, jak Amica Wronki, Warta Poznań, Kania Gostyń, Widzew Łódź, Górnik Polkowice, Polonia Warszawa, a od roku 2008 – Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Zawodnicy z Bielka-Białej, grają w najwyższej lidze rozgrywek piłkarskich w naszym kraju a Bartłomiej Konieczny trafił tu z warszawskiej Polonii przed rozpoczęciem sezonu 2008/2009. Zawodnik szybko znalazł uznanie w oczach kibiców Górali, ale i sztabów trenerskich, będąc aż do dziś filarem defensywy bielskiego zespołu.

Jesteśmy dumni, że to właśnie w Przytocznej rozpoczęła się piłkarska kariera Bartłomieja Koniecznego i cieszymy się, że sportowiec zaszczyci nas swoją obecnością na najbliższej „biegowej” imprezie.

Życzymy Panu Bartłomiejowi dalszych sukcesów sportowych. Jednocześnie gratulujemy wybitnych osiągnięć i pragniemy podkreślić, że jesteśmy dumni, iż mieszkaniec naszej gminy godnie ją reprezentuje na stadionach całego karaju.

 


 


 foto: www.facebook.com