WYBRALIŚMY SOŁTYSÓW I RADY SOŁECKIE

image_pdfimage_print

Wybraliśmy Sołtysów i Rady Sołeckie

na kadencję 2015-2019

 

W trakcie zebrań wiejskich, które odbyły się w drugiej połowie lutego, mieszkańcy naszej gminy, wybrali Sołtysów i Rady Sołeckie na kadencję 2015-2019

 

Przytoczna 16.02.2015

Sołtys: Adamski Wiesław

Skład Rady Sołeckiej: Chajduk Bogdan, Somerfeld Henryk, Błoch Przemysław,

Lisek Wojciech, Gabryelski Krystian


Krasne Dłusko 17.02.2015

Sołtys: Fujak Łukasz

Skład Rady Sołeckiej: Baran Katarzyna, Kosikowska Anna, Madej Grażyna,

Wilczyński Mirosław, Kosikowski Marcin


Nowa Niedrzwica 17.02.2015


Sołtys: Wrona Żaneta

Skład Rady Sołeckiej: Taramasz Anna, Fujak Jolanta, Piotrowska Małgorzata, 

Górnia Zofia, Kołodziej Jarosław


Dębówko 18.02.2015

Sołtys: Racewicz Bernadeta

Skład Rady Sołeckiej: Wik Marek, Nagajek Józef, 

Sobczak Stanisław, Wyrwa Tomasz


Gaj-Poręba 18.02.2015

Sołtys: Matusiak Marek

Skład Rady Sołeckiej: Szczerbak Łukasz, Matusiak Wioletta,

Ratajczak Zofia, Matusiak Bernadeta


Krobielewo 19.02.2015

Sołtys: Wasylkiewicz Jolanta

Skład Rady Sołeckiej: Winiarski Jarosław, Winiarska Ola, Racewicz Jolanta,

Mędykowska Ewelina, Chrzanowska Ewelina


Goraj 19.02.2015

Sołtys: Rogsch Waldemar

Skład Rady Sołeckiej: Sudoł Angelika, Mokrzycka Paulina, Ostrowska Halina,

Szarata Iwona, Telma Robert, Głuszyk Dawid, Kępa Adam


Lubikowo 20.02.2015

Sołtys: Maciąg Zofia

Skład Rady Sołeckiej: Jankowiak Barbara, Konieczna Elżbieta, Hołody Irena, Sroka Beata,

Maciąg Waldemar, Dyksza Katarzyna, Jankowiak Krzysztof


Stryszewo 20.02.2015

Sołtys: Adamczak Krystyna

Skład Rady Sołeckiej: Wik Teresa, Zapolska Dorota, Kamiński Robert, Ziółkowski Zenon,

Binaś-Kamińska Dorota, Kamińska Janina


Wierzbno 23.02.2015

Sołtys: Karolak Katarzyna

Skład Rady Sołeckiej: Koput Ireneusz, Knoppe Mariusz, Ciesiółka Magdalena,

Szulczyński Mateusz, Frąckowiak Lucyna, Szulczyńska Sylwia, Bielat Ewa


Strychy 23.02.2015

Sołtys: Kaczmarek Krystyna

Skład rady Sołeckiej: Okińczyc Piotr, Hercyg Marcin, Szewczyk Łukasz,

Woźniak Joanna, Hercyg Damian, Pankowska Barbara


Chełmsko 24.02.2015

Sołtys: Tymeczko Magdalena

Skład Rady Sołeckiej: Wrona Mariusz, Tymeczko Norbert, Opasek Łukasz,

Paczkowska Dorota, Bożyk Elżbieta, Kisiel Marta, Tymeczko Przemysław


Twierdzielewo 24.02.2015

Sołtys: Góra Marek

Skład Rady Sołeckiej: Sieradzka Gabryela, Rzepka Agnieszka, Góra Anna,

Góra Łukasz, Szyszka Wioletta


Rokitna 27.02.2015

Sołtys: Piekarski Zbigniew

Skład Rady Sołeckiej: Lipski Andrzej, Dyla Grzegorz, Hassa Aneta, Ufniak Mirosław,

Tarasiewicz Józef, Szczyszyk Damian, Szczyszyk Danuta

 

Frekwencja na wyborach sołeckich i rady sołeckiej prezentuje się następująco:

L.p.

Miejscowość

Liczba osób głosujących

Liczba osób uprawnionych do głosowania

%

1

Chełmsko

34

344

9,88 %

2

Twierdzielewo

21

51

41,18 %

3

Rokitnio

56

541

10,35 %

4

Krasne Dłusko

41

156

26,28 %

5

Nowa Niedrzwica

24

250

9,6 %

6

Dębówko

17

121

14,05 %

7

Gaj-Poręba

18

49

36,73 %

8

Krobielewo

18

106

16,98 %

9

Goraj

49

375

13,07 %

10

Strych

30

137

21,90 %

11

Stryszewo

36

56

64,28 %

12

Lubikowo

43

288

14,93 %

13

Wierzbno

30

274

10,95 %

14

Przytoczna

25

1932

1,29 %

 


 

 

                                                                                                        Wójt Gminy

                                                                                              /-/ Bartłomiej Kucharyk