WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

image_pdfimage_print

16.11.br. rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. „PROW zmienia mój region”.

 

W dniu 16 listopada 2012 r. przeprowadzono w siedzibie Stowarzyszenia „LGD Działaj z Nami”, przy ul. Wałowej 1 w Świebodzinie finał Konkursu Plastycznego pt. „PROW zmienia mój region” adresowanego do uczniów Szkół Podstawowych i Świetlic Środowiskowych z terenu 14 gmin Stowarzyszenia (z wyłączeniem miasta Świebodzin).Konkurs ogłoszony został 24 września br. poprzez umieszczenie informacji na stronie www.lgddzn.pl, w biuletynie „Działaj z Nami” oraz przez rozesłanie do wszystkich placówek oświatowych na terenie Stowarzyszenia „LGD Działaj z Nami” informacji o Konkursie wraz z przesłaniem dokumentów zgłoszeniowych oraz Regulaminu Konkursu.

Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa w składzie:

Przewodniczący p. Joanna Bagińska

Członkowie: p. Marzena Kroppp. Aldona Danielska.

Podczas oceniania prac jury brało pod uwagę następujące kryteria :

– zgodność z tematem

– pomysłowość

– zaangażowanie

– pomysłowość

Nadesłanych prac plastycznych było 299 z 21 placówek z 12 gmin z obszaru 3 powiatów: Międzyrzeckiego, Strzelecko – Drezdeneckiego, Świebodzińskiego. W konkursie udział wzięły dzieci w przedziale wiekowym od 6-13 lat.

Po wnikliwej obserwacji i ocenie prac Komisja postanowiła nagrodzić 39 prac plastycznych, wśród których znaleźli się następujący uczestnicy z naszej gminy:

Hanna Koszko „Dni Przytocznej” kl. VI, Szkoła w Przytocznej, opiekun Jadwiga Rumin,

Weronika Filipiak „Zajęcia plastyczne w Remizie w Rokitnie” kl.VI , Szkoła w Przytocznej, opiekun Jadwiga Rumin,

Maciej Dębicki „Na placu zabaw”, kl. IV, Szkoła w Przytocznej, opiekun Jadwiga Rumin.

Komisja Konkursowa składa serdeczne podziękowanie uczestnikom konkursu oraz nauczycielom i opiekunom za pełną zaangażowania pracę artystyczną z wychowankami i gratuluje wybitnych osiągnięć młodych artystów w naszym Konkursie. Podsumowanie Konkursu i wycieczka ( która została wybrana przez placówki jako nagroda za zwycięstwo w Konkursie), na którą pojadą wszyscy zwycięzcy odbędzie się w styczniu 2013r.