WYNIKI XXXI BIEGU IM. TOMASZA HOPFERA

image_pdfimage_print

Dnia 21 września 2014 r. na stadionie w Przytocznej odbył się XXXI Bieg im. Tomasza Hopfera. 

 

   Dnia 21 września 2014 r. na stadionie w Przytocznej odbył się XXXI Bieg im. Tomasza Hopfera. Wójt gminy Przytoczna Bartłomiej Kucharyk po raz kolejny dokonał uroczystego otwarcia imprezy, witając wszystkich uczestników oraz przybyłych gości. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych bez trudu udało się ukończyć wszystkie biegi.

   W biegach zmagali się zarówno ci najmłodsi, jak i najstarsi w poszczególnych kategoriach wiekowych. Po oficjalnym otwarciu imprezy na starcie do najdłuższego biegu głównego, bo liczącego 10 km stanęło 72 zawodników. Łącznie we wszystkich biegach udział wzięło ponad 300 uczestników z terenu gminy i najbliższych okolic. W tym sportowym dniu nie zabrakło pomidorowego akcentu Jacusia – Pana Pomidorka, który stał się główną atrakcją  tegorocznego „Święta Pomidora”, tym samym przyczyniając się do promocji naszej gminy. Podczas biegu można było zobaczyć występy artystyczne grupy tanecznej „NOWINKA”, które uatrakcyjniły te wydarzenie. Po zakończonym biegu na mecie dla każdego zawodnika czekał dyplom uczestnictwa, napój oraz bon, który obligował do skosztowania smacznej, pomidorowej zupy przygotowanej przez firmę „MADAKS” z Przytocznej.

   Na zakończenie uroczystości sportowej przystąpiono do dekoracji najlepszych zawodników, dla których ufundowano nagrody w postaci medali, pucharów i innych nagród rzeczowych i finansowych. Całe przedsięwzięcie sfinansowane zostało dzięki środkom pozyskanym z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (woj. Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu Pro Europa Viadrina oraz z budżetu państwa „Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie” („Grenzen übervinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”).

  Serdecznie gratulujemy najlepszym zawodnikom i zapraszamy do biegu już w przyszłym roku.

   Poniżej przedstawiamy klasyfikację miejsc XXXI Biegu im. Tomasza Hopfera  Przytoczna 2014:

Bieg Główny:



 

 

Przedszkole (3-4 lat)

 

Dziewczęta
1. Żagiel Adrianna – Przytoczna
2. Janiszewska Patrycja – Przytoczna
3. Chajduk Maria – Przytoczna
4. Majchrzak Maria – Przytoczna
5. Piórko Kaja – Wierzbno
6. Kramm Nikola – Wierzbno

Chłopcy
1. Hercyg Hubert Wierzbno
2. Kufel Kornel – Przytoczna
3. Kucharyk Antoni- Przytoczna
4. Kmieciak Hubert – Przytoczna
5. Adamiak Wojciech – Przytoczna
6. Kaźmierczak Szymon – Przytoczna
7. Męcfel Miłosz – Wierzbno
8. Winter Kacper – Przytoczna
9. Perka Oliwier – Przytoczna
10. Majchrazak Oskar – Przytoczna
11. Ciesiółka Bartosz – Przytoczna
12. Butkiewicz Antoni – Przytoczna – Najmłodszy

 Przedszkole (5-6 lat)

 Dziewczęta
1. Skarbież Julia – Postomia Sulęcin
2. Bengsch Oliwia – Przytoczna
3. Gąbka Danuta – Wierzbno
4. Zając Martyna – Lubosz
5. Woźniak Maja – Przytoczna
6. Banaszek Iga – Przytoczna
7. Rymar Martyna – Przytoczna
8. Jokiel Julia – Przytoczna
9. Mędykowska Maja – Wierzbno
10. Woźna Oliwia –Wierzbno
11. Bigoraj Magdalena – Przytoczna
12. Pryszczewska Zofia – Przytozna
13. Chodzińska Lena – Przytoczna
14. Tratwal Marytna – Przytoczna
15. Waloszek Oliwia – Wierzbno
16. Nowak Zuzanna – Przytoczna
17. Lamcha Maria – Wierzbno
18. Czerwonka Amelia – Wierzbno
19. Czerniak Maja – Wierzbno

Chłopcy
1. Frąckiewicz Radek – Wierzbno
2. Judkowiak Eryk – Przytoczna
3. Kościelski Wiktor – Wierzbno
4. Koput Tomek – Wierzbno
5. Szudra Bartosz – Przytoczna
6. Karolak Witek – Wierzbno
7. Zając Bartosz – Lubosz
8. Zapolski Tomasz – Wierzbno
9. Sudoł Kacper – Wierzbno
10. Grocholewski Kacper – Przytoczna
11. Janiszewski Jan – Przytoczna
12. Stępień Nikodem – Przytoczna
13. Kucharski Michał – Przytoczna
14. Kogut Oliwier – Przytoczna
15. Chrzanowski Wiktor – Wierzbno
16. Drzewiński Nikodem – Przytoczna
17. Maszoński Tymoteusz – Przytoczna
18. Kaczorowski Olaf – Przytoczna
19. Puk Paweł – Przytoczna
20. Piasecki Piotr – Przytoczna
21. Lewko Maciej – Przytoczna
22. Krugiołka Miłosz Przytoczna
23. Olechny Konrad – Przytoczna
24. Butkiewicz Wiktor – Przytoczna
25. Królik Jędrzej – Swarzędz
26. Kudliński Aleks – Wierzbno
27. Konieczny Wiktor – Przytoczna
28. Wilczyński Mateusz – Przytoczna
29. Rzepecki Kacper – Przytoczna 

Szkoły Podstawowe

Klasa I

Dziewczęta
1. Woźniak Zuzanna SP Wierzbno
2. Krzystyniak Karolina SP Przytoczna
3. Ren Małgorzata SP Wierzbno
4. Urbaniak Patrycja SP Wierzbno
5. Pławsiuk Maja SP Przytoczna
6. Białecka Patrycja SP Przytoczna
7. Leśna Martyna SP Przytoczna
8. Poślednia Iga SP Przytoczna
9. Gorońska Oliwia SP Przytoczna
10. Poślednia Julia SP Przytoczna
11. Poślednia Magdalena SP Przytoczna
12. Kluj Maja SP Przytoczna
13. Mędykowska Julia SP Wierzbno
14. Motowidło Wiktoria SP Przytoczna
15. Piórko Dominika SP Przytoczna
16. Dudek Maja SP Przytoczna 

Chłopcy
1. Sławik Mateusz – Przytoczna
2. Tratwal Alan – Przytoczna
3. Kościelski Kacper – Wierzbno
4. Karski Mateusz – Gorzów
5. Urbaniak Patryk – Wierzbno
6. Majchrzak Miłosz – Przytoczna
7. Stanisławski Adrian – Przytoczna
8. Pietrzak Maciej – Przytoczna
9. Trojanowski Oskar – Przytoczna
10. Oszmian Benjamin – Przytoczna
11. Kolęda Michał – Przytoczna
12. Sobczak Dominik – Przytoczna
13. Fedorczuk Dawid – Przytoczna
14. Racewicz Karol – Przytoczna

Klasa II

Dziewczęta
1. Dubaniewicz Maria SP Przytoczna
2. Dyla Aleksandra Przytoczna
3. Sycz Aleksandra SP Przytoczna
4. Łukaszkiewicz Lena Postomia Sulęcin
5. Chajduk Magdalena SP Przytoczna
6. Saletis Wiktoria SP Przytoczna
7.Kalemba Karolina SP Wierzbno
8. Kułak Julia SP Przytoczna
9. Uszko Zuzanna SP Przytoczna
10. Gospodarek Weronika SP Przytoczna
11. Czubak Roksana SP Przytoczna
12. Pietrzak Sandra SP Przytoczna
13. Szewczyk Wiktoria SP Wierzbno

Chłopcy
1. Ścigała Kacper – Przytoczna
2. Kościelski Jakub – Wierzbno
3. Grabowski Ernest – Wierzbno
4. Maszoński Szymon – Przytoczna
5. Januszewicz Jerzy – Przytoczna
6. Żmijewski Wiktor – Skwierzyna
7. Ciesiółka Jakub – Przytoczna
8. Urbański Miłosz – Wierzbno
9. Nowakowski Michał – Przytoczna
10. Żagiel Nikodem – Przytoczna
11. Fanselow Marcin – Przytoczna
12. Zaisch Ramin – Przytoczna
13. Matusiewicz Dominik – Przytoczna
14. Filipiak Michał – Przytoczna
15. Zaborski Jakub – Przytoczna
16. Napierała Hubert – Przytoczna
17. Lorenc Ksawery – Przytoczna
18. Czerwonka Bartek – Przytoczna
19. Kołodziejczyk Filip – Przytoczna

Klasa III

Dziewczęta
1. Pawlik Martyna SP Przytoczna
2. Jabłońska Maja SP Przytoczna
3. Kudlińska Karolina SP Przytoczna
4. Kaczorowska Lena SP Przytoczna
5. Pryszczewska Paulina SP Przytoczna
6. Borowiak Julia SP Przytoczna
7. Wacławik Amelia SP Przytoczna 

Chłopcy
1. Kortyla Eryk – Przytoczna
2. Szymański Karol – Gorzów
3. Nowakowski Wojciech – Przytoczna
4. Maciński Tytus – Przytoczna
5. Orzeł Julian – Przytoczna
6. Chętnik Adam – Przytoczna
7. Śmigiel Szymon- Przytoczna
8. Drzewiński Kacper – Przytoczna
9. Puk Maciej – Przytoczna
10. Kufel Jakub – Gorzów
11. Krówka Klaudiusz – Przytoczna
12. Karolak Hubert – Wierzbno
13. Wojciechowski Miłosz – Przytoczna
14. Trojanowski Patryk – Przytoczna
15. Misiewicz Aleks – Wierzbno
16. Gorgiel Jakub – Przytoczna

Klasa IV

Dziewczęta\
1. Góra Magda Postomia Sulęcin
2. Burdzy Amelia Postomia Sulęcin
3. Gibuła Anna SP Przytoczna
4. Szarata Sandra SP Wierzbno
5. 
Janiszewska Agata SP Przytoczna
6. Krzystyniak Katarzyna SP Przytoczna
7. Leśna Daria SP Przytoczna
8. Tyma Zuza SP Wierzbno
9. Rzepecka Maja SP Przytoczna
10. Pietrzak Karolina SP Przytoczna
11. Kołacz Karolina SP Przytoczna
12. Kadłubowska Alicja SP Przytoczna
13. Oszmian Zuzanna SP Przytoczna
14. Płachnia Hania SP Wierzbno 

Chłopcy
1. Dziobko Szymon- Przytoczna
2. Matusik Arek – Przytoczna
3. Piotrowski Bartosz- Przytoczna
4. Krówka Jakub – Przytoczna
5. Grabowski Gracjan – Wierzbno
6. Nowacki Paweł – Przytoczna
7. Racewicz Tadeusz – Przytoczna
8. Kaźmierczak Jakub – Przytoczna
9. Mikołajczak Jakub – Przytoczna

Klasa V

Dziewczęta
1. Wit Kinga Postomia Sulęcin
2. Pawlicka Laura SP nr 2 Międzychód
3. Łunkiewicz Wiktoria SP Przytoczna
4. Mamot Martyna SP Przytoczna
5. Popucewicz Karolina SP Wierzbno
6. Jurek Roksana SP Wierzbno
7. Mamot Julia SP Przytoczna
8. Janiak Natalia SP Wierzbno
9. Drzewińska Wiktoria SP Przytoczna
10. Urbaniak Jula SP Wierzbno

Chłopcy
1. Janiszewski Kamil – Przytoczna
2. Skarbież Jakub – Postomia Sulęcin
3. Koput Jakub – Wierzbno
4. Śmigiel Wojciech Przytoczna
5. Woźniak Kacper – Wierzbno
6. Winter Kamil- Przytoczna
7. Kalemba Kamil – Wierzbno
8. Kowalczyk Kacper – Przytoczna
9. Białecki Jakub – Przytoczna
10. Majorek Jakub – Wierzbno
11. Środecki Damian – Wierzbno
12. Piszczygłowa Mikołaj – Wierzbno 

Klasa VI

Dziewczęta
1. Góra Gabrysia Postomia Sulęcin
2. Sobczak Nikola Postomia Sulęcin
3. Kosikowska Anita SP Przytoczna
4. Beder Irmina SP Skwierzyna
5. Wojciechowska Martyna SP Przytoczna
6. Marciniak Weronika SP Przytoczna
7. Skierś Marysia SP Wierzbno
8. Wojciechowska Inez SP Skwierzyna 

Chłopcy
1. Brojanowski Kacper – Wierzbno
2. Środecki Jakub – Wierzbno
3. Maciejewski Patryk – Przytoczna
4. Dziobko Dawid – Przytoczna
5. Wąchalski Cyprian – Przytoczna
6. Telma Marcin – Przytoczna
7. Wyrwa Dawid – Przytoczna
8. Fujak Patryk – Wierzbno
9. Szewczyk Jan – Wierzbno
10. Ilczuk Mateusz – Wierzbno

Gimnazja

Klasa I

Dziewczęta
1. Gromadecka Wiktoria Międzychód nr 2
2. Woźniak Julia Przytoczna
3. Piotrowska Julia Przytoczna
4. Kaczmarek Natalia Międzychód nr 2
5. Kowalska Katarzyna Międzychód nr 2
6. Pacholak Ilona Międzychód nr 2
7. Stachowiak Weronika Międzychód nr 2
8. Papla Natalia Międzychód nr 2
9. Kononowicz Adria Międzychód nr 2
10. Urbaniak Edyta Przytoczna
11. Pospieszna Aleksandra Międzychód nr 2
12. Lisowska Alicja Międzychód nr 2
13. Jasińska Dagmara Przytoczna
14. Szewczyk Kamila Przytoczna
15. Majorek Anita Przytoczna

Chłopcy
1. Miranowicz Kacper – Postomia Sulęcin
2. Kozioł Bartłomiej – Przytoczna
3. Rybarczyk Damian – Międzyrzecz
4. Gostyński Patryk – Drezdenko
5. Moczyński Jakub – Przytoczna
6. Ceglarz Kamil – Międzychód
7. Nowak Krzysztof – Miedzychód
8. Semkło Kuba – Międzychód
9. Knopp Filip – Międzychód
10. Korczyński Maciej – Przytoczna
11. Talarek Nikodem – Międzychód
12. Górniak Patryk – Międzychód
13. Powązowski Szymon- Międzychód
14. Nowakowski Mateusz _ Przytoczna
15. Wojciechowski Mateusz – Miedzychód

Klasa II

Dziewczęta
1. Grygorcewicz Hanna Postomia Sulęcin
2. Suśniło Natalia Drezdenko
3. Goździk Julia Międzychód nr 2
4. Łazuka Daria Przytoczna
5. Łukaszek Aleksandra Międzychód nr 2
6. Lerch Dominika Międzychód nr 2
7. Kurcaba Julia Przytoczna
8. Przybysz Patrycja Międzychód nr 2
9. Kulak Eliza Drezdenko
10. Stachowiak Ewa Międzychód nr 2
11. Jakubaszek Joanna Międzychód nr 2 

Chłopcy
1. Przewoźny Atrur – Międzychód
2. Madej Kacper – Przytoczna
3. Mleczak Szymon – Przytoczna
4. Sławik Bartosz – Przytoczna
5. Łęszczak Dominik – Międzychód
6. Wojtaszek Kamil – Międzychód
7. Skrzypczak Mateusz – Międzychód
8. Jabłoński Adam – Międzychód

Klasa III

Dziewczęta
1. Teska Weronika Międzychód nr 2
2. Ren Sandra Przytoczna
3. Sernika Jagoda Drezdenko
4. Kaczmarek Alicja Międzychód nr 2
5. Telma Dominika Przytoczna
6. Jeronim Anna Międzychód nr 2
7. Mleczak Magdalena Międzychód nr 2
8. Dzierla Patrycja Międzychód nr 2

Chłopcy
1. Ryczek Patryk – Przytoczna
2. Kolasiński Dominik – Przytoczna
3. Dobkiewicz Patryk – Przytoczna
4. Fornalik Kamil – Międzyrzecz
5. Grześkowiak Fryderyk – Międzychód
6. Kałka Dawid – Międzychód
7. Tatarewicz Cyprian – Słońsk
8. Szubert Dominik – Międzychód
9. Neca Szymon- Przytoczna
10. Lamcha Błażej – Przytoczna
11. Neca Wojciech – Przytoczna
12. Szczyszyk Bartłomiej – Przytoczna
13. Budych Kacper – Międzychód
14. Łozowy Dawid – Przytoczna
15. Stefankowski Kamil – Przytoczna 

DPS

1. Wasilewski Jan-  Rokitno 38
2. Koza Tadeusz – Rokitno 38
3. Szap Adam – Rokitno 58
4. Karczewski Łukasz – Rokitno 58
5. Puzian Sylwester – Rokitno 38
6. Walczak Ryszard Jasieniec
7. Reclaf Damian – Rokitno 38
8. Jankiewicz Magdalena – Jasieniec
9. Kuczyński Artur – Jasieniec
10. Płociniak Henryk – Jasieniec
11. Pater Stanisław – Rokitno 58
12. Sabatowski Jan – Rokitno
13. Wodecki Józef – Jasieniec

Klasyfikacja drużynowa

Szkoły Podstawowe

1. SP Przytoczna
2. SP Wierzbno
3. Postomia Sulęcin

Gimnazjum

1. Międzychód nr 2
2. Przytoczna
3. Postomia Sulęcin

DPS

1. Rokitno 38
2. Rokitno 58
3. Jasieniec