WYNIKI XXX MASOWEGO BIEGU IM. TOMASZA HOPFERA

image_pdfimage_print

 

Wyniki oraz fotorelacja z XXX Biegu im. Tomasza Hopfera

    W niedzielę 22 września 2013 r. odbył się już po raz trzydziesty masowy Bieg im Tomasza Hopfera. Był to szczególny, bo jubileuszowy wyścig, którego celem jest m.in. upamiętnienie pracy wybitnego działacza sportowego i prekursora masowych biegów w Polsce – Tomasza Hopfera.

   Biegacze dopisali zarówno ci najmłodsi, jak i najstarsi. Wójt gminy Bartłomiej Kucharyk dokonał otwarcia imprezy witając wszystkich uczestników oraz przybyłych gości, a wśród nich piłkarza ekstraklasy Bartłomieja Koniecznego, pochodzącego z Przytocznej, grającego obecnie w klubie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Następnie Krzysztof Pijarowski – główny pomysłodawca i pierwszy organizator biegu, przypomniał licznie zgromadzej publiczności i zawodnikom historię wydarzeń, które w naszej gminie trwają już 30 lat. Szczególne słowa uznania zostały skierowane do Pana Zbigniewa Petri, któremu wójt pogratulował wytrwałości uczestnictwa w imprezie. Podziękował za zaangażowanie, wieloletnie wsparcie, talent organizacyjny i przede wszystkim za pogodę ducha na trasie biegu. 82-letni biegacz jest dowodem na to, że sport to zdrowie i radość!

Na podkreślenie zasługuje również najliczniejsze dotychczas gminne uczestnictwo w biegu głównym. W tym roku wystartowało 10 osób, w tym 4 kobiety z naszej gminy. Patrząc na dzieci i młodzież liczymy w tym względzie na tendencję wzrostową.

WYNIKI:

Wyniki biegu głównego

Kwalifikacja ogólna – bieg główny -10 km
1m. Tarasiuk Paweł – Poznań – czas 33:24
2m. Podbereski Józef – Gudzisz – czas 35:09
3 m. Pokrzywiński Krzysztof – Police – czas 35:31

kobiety
1m. Pochranowicz Barbara – Myślibórz – czas 41:21
2m. Pietruszyńska Danuta – Międzychód – czas 41:45
3m. Błażków Magdalena – Gorzów Wlkp. – czas 45:50

Przedszkole

3-4 lata

  1. Tratwal Martyna
  2. Puk Paweł
  3. Jokiel Julia
  4. Kaczorowski Olaf
  5. Mularski Filip
  6. Pryszczewska Zofia
  7. Czerwonka Anna
  8. Maszoński Tymoteusz
  9. Kramm Julia
  10. Kisiel Wiktoria
  11. Kulisz Kamila
  12. Chajduk Maria
  13. Sudoł Kacper

Przedszkole 5-6 lat

Dziewczęta Chłopcy
  1. Woźniak Zuzanna
  2. Ren Małgorzata
  3. Białecka Patrycja
  4. Leśna Martyna
  5. Poślednia Iga
  6. Hordyniec Gabriela
  7. Rymar Martyna
  8. Fujak Patrycja
  9. Mendykowska Julia
  10. Gąbka Danuta
  11. Piórko Dominika
  12. Banaszek Iga
  13. Woźniak Maja
  14. Piórko Paula
  15. Musialska Alicja
  16. Bengsch Oliwia
  17. Mendykowska Maja
  18. Strylewicz Julia
  19. Nowak Zuzanna
  20. Konieczna Martyna
  21. Dudek Maja
  22. Ryczek Julia
  23. Ciebielska Zuzanna
  1. Tratwal Alan
  2. Sokołowski Patryk
  3. Kościelski Kacper
  4. Pietrzak Maciej
  5. Majchrzak Miłosz
  6. Sławik Mateusz
  7. Judkowiak Eryk
  8. Urbaniak Patryk
  9. Frąckiewicz Radek
  10. Trojanowski Oskar
  11. Budkowski Alan
  12. Stanisławski Adrian
  13. Oszmian Beniamin
  14. Karolak Witold
  15. Racewicz Karol
  16. Wrona Arkadiusz
  17. Hordyniec Nikodem
  18. Kościelski Wiktor
  19. KućmaOliwier
  20. Nowacki Bartłomiej
  21. Mleczak Jakub
  22. Strzelewicz Filip
  23. Moczyński Cezary

Szkoły Podstawowe

Klasy I

Dziewczęta Chłopcy
  1. Dubaniewicz Maria SP Przytoczna
  2. Dyla Akeksandra SP Przytoczna
  3. Saletis Wiktoria SP Przytoczna
  4. Raczyńska Iga SP Przytoczna
  5. Kułak Julia SP Przytoczna
  6. Sycz Aleksandra SP Przytoczna
  7. Pochranowicz Emilia SP Myślibórz
  8. Fujak Weronika SP Przytoczna
  9. Kulisz Joanna SP Wierzbno
  10. Uszko Zuzanna SP Przytoczna
  11. Kochańska Patrycja SP Przytoczna
  12. Gospodarek Weronika SP Przytoczna
  13. Pietrzak Sandra SP Przytoczna
  14. Sikorska Jagoda SP Wierzbno
  15. Czubak Roksana SP Przytoczna
  1. Maszoński Szymon SP Przytoczna
  2. Ścigała Kacper SP Przytoczna
  3. Januszewicz Jerzy SP Przytoczna
  4. Kościelski Jakub SP Wierzbno
  5. Fanselow Marcin SP Przytoczna
  6. Grabowski Ernest SP Wierzbno
  7. Ulbrych Kacper SP Przytoczna
  8. Walczak Szymon SP Przytoczna
  9. ZaischRamin SP Przytoczna
  10. Ciesiółka Jakub SP Przytoczna
  11. Napierała Hubert SP Przytoczna
  12. Małecki Hubert SP Przytoczna
  13. Filipiak Michał SP Przytoczna
  14. Zaborski Jakub SP Przytoczna
  15. Urbański Miłosz SP Wierzbno
  16. Lorenc Ksawery SP Przytoczna
  17. Mularski Michał SP Przytoczna
  18. Czerwonka Bartek SP Przytoczna
  19. Musialski Maciej
  20. Urbański Bartosz SP Przytoczna
  21. Matusiewicz Dominik SP Przytoczna
  22. Woźniak Kacper SP Przytoczna

 

Klasy II

Dziewczęta Chłopcy
  1. Pawlik Martyna SP Przytoczna
  2. Kudlińska Karolina SP Przytoczna
  3. Jabłońska Maja SP Przytoczna
  4. Kaczorowska Lena SP Przytoczna
  5. Borowiak Julia SP Przytoczna
  6. Pryszczewska Paulina SP Przytoczna
  7. Kulisz Julia SP Wierzbno
  8. Pupka Dominika SP Wierzbno
  1. Szymański Karol SP Gorzów Wlkp.
  2. Krówka Klaudiusz SP Przytoczna
  3. Chętnik Adam SP Przytoczna
  4. Kortyla Eryk SP Przytoczna
  5. Orzeł Julian SP Przytoczna
  6. Puk Maciej SP Przytoczna
  7. Łozowy Igor SP Wierzbno
  8. Jasiński Tomasz SP Przytoczna
  9. Cukrowicz Kacper SP Przytoczna
  10. Maciński Tytus SP Przytoczna
  11. Bołka Szymon SP Przytoczna
  12. Trojanowski Patryk SP Przytoczna
  13. Karolak Hubert SP Wierzbno
  14. Furdyna Filip SP Przytoczna
  15. Janiak Szymon SP Wierzbno
  16. Nowakowski Jakub SP Przytoczna
  17. Wojciechowski Miłosz SP Przytoczna
  18. Gorgiel Kuba SP Przytoczna
  19. Misiewicz Aleks SP Przytoczna

 

Klasy III

Dziewczęta Chłopcy
  1. Szarata Sandra SP Wierzbno
  2. Janiak Zuzanna SP Wierzbno
  3. Janiszewska Agata SP Przytoczna
  4. Krzystyniak Katarzyna SP Przytoczna
  5. Leśna Daria SP Przytoczna
  6. Rzepecka Maja SP Przytoczna
  7. Płachnia Hanna SP Wierzbno
  8. Pietrzak Karolina SP Przytoczna
  9. Oszmian Zuzanna SP Przytoczna
  10. Tyma Zuzanna SP Wierzbno

 

  1. Dziobło Szymon SP Przytoczna
  2. Piotrowski Bartosz SP Przytoczna
  3. Krówka Jakub SP Przytoczna
  4. Matusik Arkadiusz SP Przytoczna
  5. Grabowski Gracjan SP Wierzbno
  6. Rój Wojciech SP Przytoczna
  7. Drzewiński Jakub SP Przytoczna
  8. Racewicz Tadeusz SP Przytoczna
  9. Radiuk Maks SP Przytoczna
  10. Mikołajczak Jakub SP Przytoczna
  11. Sakalli David SP Przytoczna

 

Klasy IV

Dziewczęta Chłopcy
  1. Łunkiewicz Wiktora SP Przytoczna
  2. Zapolska Paulina SP Wierzbno
  3. Dobkiewicz Karolina SP Wierzbno
  4. Kaczorowska Alicja SP Przytoczna
  5. Jurek Roksana SP Wierzbno
  6. Romanowska Alicja SP Przytoczna
  7. Spychała Wiktoria SP Przytoczna
  8. Raczyńska Oktawia SP Przytoczna
  9. Kogut Julia SP Przytoczna
  10. Adamkiewicz Wiktoria SP Przytoczna
  11. Urbaniak Julia SP Wierzbno
  12. Mamot Martyna SP Przytoczna
  13. Mamot Julia SP Przytoczna
  1. Janiszewski Kamil SP Przytoczna
  2. Woźniak Kacper SP Wierzbno
  3. Fiedler Kacper SP Pszczew
  4. Śmigiel Wojciech SP Przytoczna
  5. Bukowski Krystian SP Gorzów Wlkp.
  6. Ułasewicz Marian SP Pszczew
  7. Sycz Mateusz SP Przytoczna
  8. Wolski Błażej SP Pszczew
  9. Jasiński Kamil SP Przytoczna
  10. Kalemba Kamil SP Wierzbno
  11. Kowalczyk Kacper SP Przytoczna
  12. Majorek Jakub SP Wierzbno
  13. Piszczygłowa Mikołaj SP Wierzbno
  14. Winter Kamil SP Przytoczna

 

Klasy V

Dziewczęta Chłopcy
  1. Kosikowska Anita SP Przytoczna
  2. Wojciechowska Martyna SP Przytoczna
  3. Strzelewicz Zuzanna SP Przytoczna
  4. Marciniak Weronika SP Przytoczna
  5. Urbańska Wiktoria SP Przytoczna
  6. Skierś Maria SP Wierzbno
  7. Karolak Julia SP Wierzbno
  8. Rój Anna SP Przytoczna
  1. Dębicki Maciej SP Przytoczna
  2. Chojnacki Jan SP Pszczew
  3. Środecki Jakub SP Wierzbno
  4. Budkowski Marcel SP Skwierzyna
  5. Brojanowski Kacper SP Wierzbno
  6. Maciejewski Patryk SP Przytoczna
  7. Dziubiński Łukasz SP Pszczew
  8. Tucki Jakub SP Przytoczna
  9. Dziobło Dawid SP Przytoczna
  10. Bukowski Mateusz SP Gorzów Wlkp.
  11. Telma Marcin SP Przytoczna
  12. Stanisławski Krystian SP Przytoczna
  13. Żłobicki Aleksander SP Przytoczna
  14. Radiak Aleks SP Przytoczna
  15. Wyrwa Dawid SP Przytoczna
  16. Ilczuk Mateusz SP Wierzbno
  17. Czerniak Kacper SP Przytoczna
  18. Migoda Igor SP Przytoczna
  19. Szewczyk Jan SP Wierzbno 

 

Klasy VI 

Dziewczęta Chłopcy
  1. Kosikowska Paulina SP Przytoczna
  2. Woźniak Julia SP Wierzbno
  3. Jasińska Dagmara SP Przytoczna
  4. Piotrowska Julia SP Przytoczna
  5. Hercyg Daria SP Wierzbno
  6. Urbaniak Edyta SP Wierzbno
  7. Majirek Anita SP Wierzbno
  8. Szewczyk Kamila SP Przytoczna
  9. Urbańska Oliwia SP Wierzbno
  1. Talarek Błażej SP Pszczew
  2. Jasiński Daniel SP Przytoczna
  3. Kisiel Filip SP Przytoczna
  4. Suszczyński Filip SP Pszczew
  5. Urbaniak Jacek SP Wierzbno
  6. Nowak Konrad SP Przytoczna
  7. Tepper Kamil SP Pszczew
  8. Śmigiel Michał SP Przytoczna
  9. Korczyński Maciej SP Przytoczna
  10. Borowiak Daniel SP Przytoczna

 

Gimnazja

 

Klasy I

Dziewczęta Chłopcy
  1. Górniak Oliwia  Przytoczna
  2. Zawodniak Natalia Międzychód Nr 2
  3. Goździk Julia Międzychód Nr 2
  4. Martyniuk Dżesika Przytczna
  5. Fojecka Astrid Międzychód Nr 2
  6. Wilska Paulina Przytoczna
  7. Łazuka Daria Przytoczna
  8. Łukaszek Aleksandra Międzychód Nr 2
  9. Przybysz Patrycja Miedzychód Nr 2
  10. Sobczak Julianna Międzychód Nr 2
  11. Szpotkowska Kinga Miedzychód Nr 2
  12. Jakubaszek Joanna Międzychód Nr 2
  1. Madej Kacper Przytoczna
  2. Jackiewicz GrzegorzPszczew
  3. Krzystyniak Jakub Przytoczna
  4. Mleczak Szymon Przytoczna
  5. Dykszak Maciej Przytoczna
  6. Wachowski Marcin Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  7. Wojtaszek Kamil Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  8. Grzybowski Karol Przytoczna
  9. Choły Filip Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  10. Łęszczak Dominik Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  11. Pawlik Artur Przytoczna
  12. Molik Przemysław Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  13. Dyl Dawid Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  14. Hacaś Błażej
  15. Suduł Jakub Skwierzyna

 Klasy II

 

Dziewczęta Chłopcy
  1. Szwarc Natalia Przytoczna
  2. Teska Weronika Miedzychód Nr 2
  3. Ren Sandra Przytoczna
  4. Mleczak Magdalena Miedzychód Nr c2
  5. Kukucka Natalia Przytoczna
  6. Wechterowicz Aleksndra Miedzychód Nr 2
  7. Kukucka Paula Przytoczna
  8. Siemionkowska Karina Pszczew
  9. Telma Dominika Przyoczna
  10. Wacław Klaudia Miedzychód Nr 2
  11. Piechota Patrycja Miedzychód Nr 2
  12. Kubicka Olga Miedzychód Nr 2
  13. Szymczak Anna Miedzychód Nr 2
  14. Kononowicz Lena Miedzychód Nr 2
  15. Wrona Oliwia Przytoczna
  1. Jabłoński Dawid Przytoczna
  2. Kolasiński Dominik Przytoczna
  3. Grześkowiak Fryderyk Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  4. Zachciał Dawid Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  5. Ryczek Patryk Przytoczna
  6. Jasiński Arek Przytoczna
  7. Trojanek Kamil Przytoczna
  8. Dobkiewicz Patryk Przytoczna
  9. Wyrembski Mikołaj Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  10. Kałka Dawid Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  11. Misiewicz Alan Przytoczna
  12. Smarzy Mikołaj Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  13. Urban Kamil Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  14. Neca Wojtek Przytoczna
  15. Matusik Patryk Przytoczna
  16. Neca Szymon Przytoczna
  17. Lamcha Błażej Przytoczna
  18. Budych Kacper Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  19. Łozowy Dawid Przytoczna
  20. Okraska Denis Przytoczna

 Klasy III

 

Dziewczęta Chłopcy
  1. Pietruszyńska Monika Miedzychód Nr 1
  2. Martyniuk Pamela Przytoczna
  3. Mruk Aleksandra Miedzychód Nr 2
  4. Patela Zuzanna Międzychód Nr 2
  5. Cupiał Zuzanna Miedzychód Nr 2
  6. Chmielewka Agnieszka Miedzychód Nr 2
  7. Czerwonka Patrycja Przytoczna
  8. Olechny Karolina Przytoczna
  9. Sudoł Dominika Międzychód Nr 2
  10. Piasek Anna Międzychód Nr 2
  11. Cechelt Oliwia Międzychód Nr 2
  12. Wyrembska Sandra Międzychód Nr 2
  1. Piechowiak Filip Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  2. Grzesiak Tomasz Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  3. Rzepa Remigiusz Przytoczna
  4. Szymczak Daniel Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  5. Szpotkowski Patryk Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  6. Derfet Michał Przytoczna
  7. Przybysz Patryk Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  8. Marciniak Jakub Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  9. Nowak Igor Przytoczna

 

 

DPS

1.Wasilewski Jan Rokitno 38

2.Puziak Sylwester Rokitno 38

3.Chudy Roman Rokitno 38

foto: Piotr Jeske