,,WYZWANIE NA ODCHUDZANIE ‘’ W ROKITNIE

image_pdfimage_print

13 tygodni – tyle czasu potrzebowało 20 uczestników cyklu spotkań pn.: ,,Wyzwanie na odchudzanie”, by zrzucić w sumie 56,9 kg!!!

 

   13 tygodni – tyle czasu potrzebowało 20 uczestników cyklu spotkań pn.: ,,Wyzwanie na odchudzanie”, by zrzucić w sumie 56,9 kg!!!

   W ub. czwartek – 12 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie naszych zmagań z wagą i podsumowanie 3-miesięcznych wyrzeczeń.  Było warto!

Oto nasze rekordzistki:

Teresa Lipska
Elżbieta Ilczuk
Anna Kulesz

   Inicjatorem tego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Wsi Rokitno. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu, uczestniczyły w nim także osoby niezrzeszone m.in. ze Skwierzyny, Chełmska, Twierdzielewa, Międzyrzecza. Wydawać by się mogło, że o zgrabną sylwetkę dbają tylko panie – nic bardziej mylnego. Wśród uczestników był jeden ,,rodzynek”- Pan Adam Dziurawiec, który tryskał humorem i bawił dowcipem.

   Na uroczystym zakończeniu każdy z uczestników otrzymał imienny certyfikat ze swoimi osiągnięciami i pamiątkowy kubek. Nie zabrakło oczywiście toastu szampanem i przepysznych dietetycznych potraw.

   Dziękujemy  Pani dietetyk Monice Reszel za niestrudzone motywowanie do wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych i przyjazną atmosferę spotkań.

   Słowa uznania kierujemy również do Pani Jolanty Nonn – inspektora ODR w Międzyrzeczu za pomoc, osobiste zaangażowanie i serdeczność.

 

 

Prezes Stowarzyszena 

Danuta Szczyszyk