XIV LUBUSKI TYDZIEŃ SENIORA W GMINIE PRZYTOCZNA

image_pdfimage_print

„ Nie wiek zarządza nami – to my zarządzamy wiekiem” – pod tym hasłem seniorzy z naszej gminy włączyli się kolejny raz w obchody Lubuskiego Tygodnia Seniora.

 

„ Nie wiek zarządza nami – to my zarządzamy wiekiem” – pod tym hasłem kolejny rok seniorzy z naszej gminy włączyli się w obchody Lubuskiego Tygodnia Seniora.

 Tegoroczny Tydzień wpisuje się w Europejski Rok Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej. O tym, że seniorzy z naszej gminy są nadzwyczaj aktywni przekonaliśmy się wielokrotnie. Podobnie było podczas wtorkowego spotkania, gdzie pod przewodnictwem uczestników Klubu Seniora Feniks w sali na piętrze Gminnego Ośrodka Kultury, uczestnicy spotkania mogli wsłuchać się w wiersze o tematyce dojrzałego wieku, wysłuchać piosenek m.in. z repertuary Ireny Santor, rzucić się w otchłań wspomnień w czasie koncertu Jerzego Garniewicza a „wisienkę na torcie” zapewnił doskonały muzyk Mariusz Ambrożuk, który oprócz utworów z repertuaru Edith Piaf na koniec porwał uczestników biesiadnymi utworami. Życzymy wszystkim Seniorom z naszej gminy realizacji i spełnienia wszystkich marzeń dużo zdrowia i pogody ducha.

foto: Piotr Jeske