PIELGRZYMKA

image_pdfimage_print

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów zaprasza na Krajową Pielgrzymkę Sołtysów i Środowisk Wiejskich do Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu oraz na  debatę środowisk wiejskich pn. „Wiejska Polska” pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

Szanowni Państwo,

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów od ponad 20 lat zajmuje się wspieraniem szeroko rozumianego rozwoju obszarów wiejskich. W ramach tych działań wydajemy liczne publikacje oraz organizujemy m.in. warsztaty, szkolenia i konferencje. Tradycyjnie w maju zapraszamy na Krajową Pielgrzymkę Sołtysów i Środowisk Wiejskich do Sanktuarium Matki Bożej w Licheniu. Wzorem lat ubiegłych w dn. 25-26 maja br. organizujemy równolegle debatę środowisk wiejskich pn. „Wiejska Polska” pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Konferencja będzie poświęcona podsumowaniu minionego okresu finansowania, ale przede wszystkim będzie traktować o nowym okresie wsparcia z UE na obszarach wiejskich.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tych wydarzeniach wraz z sołtysami z Waszej gminy. W załączeniu przesyłamy program konferencji oraz pielgrzymki.  Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie swojej obecności do 6 maja br. Zgłoszone w ten sposób osoby otrzymają imienne karty wstępu umożliwiające wzięcie udziału w konferencji.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z p. Ewą Kamińską

(tel. 797-901-111, e-mail:e.kaminska@kss.org.pl).

Więcej informacji na stronie internetowej www.kss.org.pl

Program Pielgrzymki do Lichenia