XII SZKOLNE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dnia 18 września 2012r. odbyły się w Szkole Podstawowej w Przytocznej XII szkolne Biegi Przełajowe.

 

Dnia 18.09.2012r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego w Przytocznej odbyły się XII szkolne Indywidualne Biegi Przełajowe. W biegach wzięło 96 uczniów z klas I-III oraz 66 uczniów z klas IV-VI.

Wyniki rywalizacji w poszczególnych kategoriach

Klasa I

Im-Martyna Pawlik                                                              Im-Wojciech Nowakowski

IIm-Maja Jabłońska                                                            IIm-Tytus Maciński

IIIm-Karolina Kudlińska                                                      IIIm- Eryk Kortyla

Klasa II

Im-Katarzyna Krzystyniak                                                        Im-Wiktor Sycz

IIm-Agata Janiszewska                                                           IIm-Szymon Dziobko

IIIm-Karolina Kołacz                                                               IIIm-Arkadiusz Matusik

klasa III

Im-Wiktoria Łunkiewicz                                                           Im-Kamil Janiszewski

IIm-Alicja Kowalczyk                                                              IIm-Mateusz Sycz

IIIm-Oliwia Pioś                                                                    IIIm-Jakub Ratajczak

klasa IV

Im-Anita Kosikowska                                                            Im-Dawid Dziobko

IIm-Martyna Wojciechowska                                                 IIm-Dawid Wyrwa

IIIm-Weronika Marciniak                                                      IIIm-Cyprian Wąchalski

Klasa V

Im-Paulina Ksikowska                                                            Im-Daniel Jasiński

IIm-Julia Piotrowska                                                             IIm-Filip Kisiel

IIIm-Kamila Szewczyk                                                           IIIm-Michał Śmigiel

klasaVI

Im-Daria Jasińska                                                                    Im- Bartosz Sławik

IIm-Paulina Wilska                                                                  IIm-Paweł Strylewicz

IIIm-Weronika Filipiak                                                            IIIm-Karol Grzybowski