Z ŻYCIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WIERZBNIE

image_pdfimage_print

W październiku w Szkole Podstawowej w Wierzbnie jednego dnia odbyły się dwie ważne uroczystości. 

 

W październiku w Szkole Podstawowej w Wierzbnie jednego dnia odbyły się dwie ważne uroczystości.  

11 października pierwszoklasiści stali się prawdziwymi uczniami szkoły, gdyż zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej w Wierzbnie. Złożyli przyrzeczenie, zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, taneczne oraz językowe, no i zostali obdarowani licznymi upominkami.

Tego dnia świętowaliśmy też Dzień Edukacji Narodowej. Szóstoklasiści dziękując nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za trud, za wiedzę  i za uśmiech przygotowali koncert życzeń, podczas którego swoje przeboje zaśpiewały gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny. Po raz pierwszy w Wierzbnie pokazały się takie znakomitości jak: Doda, Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, T-Love, Enej, Kombi i Abba. Owacjom po występach nie było końca, a nasze gwiazdy nie mogły opędzić się od łowców autografów.

25 października upłynął pod hasłem „Akcja Witaminka”. Przedszkolaki oraz wszyscy uczniowie szkoły najpierw samodzielnie przygotowali apetyczne sałatki, kanapki i soczki, a potem zajadali się nimi po uszy. Było wesoło, zdrowo i smacznie.

 

źródło: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wierzbnie