ZAKOŃCZENIE ROKU ARTYSTYCZNEGO 2014/2015

image_pdfimage_print

W dniu 22 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Przytocznej odbyło się podsumowanie Roku Artystycznego oraz spotkanie integracyjne dla wszystkich osób, które w minionym roku szkolnym uczestniczyły w zajęciach i sekcjach działających przy GOK.

Organizatorzy wójt Gminy Przytoczna Bartłomiej Kucharyk, przewodniczący Rady Konrad Golec, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Piotr Barski oraz Rada Sołecka na czele z sołtysem Wiesławem Adamskim, złożyli gratulacje oraz podziękowania dla dzieci i młodzieży za godne reprezentowanie Gminy Przytoczna podczas różnego rodzaju turniejów, festiwali oraz mistrzostw. Każdy uczestnik spotkania otrzymał specjalne podziękowanie za szczególne osiągnięcia artystyczne i wkład włożony w promocję życia kulturalnego Gminy Przytoczna. Słowa uznania oraz podziękowania kierowane były również w kierunku pracowników i instruktorów, którzy są bardzo zaangażowani w swoją pracę na rzecz dzieci i młodzieży.

Artyści podsumowując rok pracy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne oraz taneczne a po części oficjalnej był czas na zabawę, wspólnego grilla oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.