Zaproszenie na Warsztaty z ANIMACJI JEZYKOWEJ 28.10.2017 Trebnitz / Brandenburg

image_pdfimage_print

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) i stowarzyszenie Schloß Trebnitz Bildungs- und Begegnungszentrum e.V.zapraszają do udziału w jednodniowych warsztatach z polsko-niemieckiej animacji językowej, które odbędą się w Trebnitz w dniu 28 października 2017. Warsztaty skierowane są do osób organizujących lub planujących organizację polsko-niemieckich projektów wymiany z udziałem młodzieży. Więcej informacji na temat cyklu warszatów Zip-Zap znajdą Państwo na stronie internetowej PNWM.

Animacja językowa…
…jest metodą wspierającą komunikację i integrację w grupie międzynarodowej. Umożliwia ona przełamanie barier językowych i wzbudza zainteresowanie językiem obcym. Ćwiczenia bazują na komunikacyjnych grach językowych, które pomagają otworzyć się młodzieży na język obcy. Jak animacja językowa wygląda w praktyce i co sądzą o niej sami uczestnicy wymian? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu informacyjnego!

Grupa docelowa warsztatów
Warsztaty skierowane są do osób organizujących lub planujących w najbliższym czasie organizację polsko-niemieckich projektów wymiany z udziałem dzieci lub młodzieży.

Zgłoszenia
W celu zgłoszenia prosimy korzystać z formularza zgłoszeniowego online na stronie internetowej PNWM:
http://wiki.dpjw.org/webform7/pl/node/3

 

Kontakt
Ilona Tkocz
Bildungsreferentin Koordination Kinder- und Jugendprojekte
tkocz@schloss-trebnitz.de
tel: 033477 519-12

 

Plik do pobrania:

– Zip_zap_2017_pl_web