DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

image_pdfimage_print

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Wójt Bartłomiej Kucharyk składa serdeczne życzenia wszystkim pracownikom oświaty z terenu gminy Przytoczna.

 Z okazji przypadającego w dniu 14 października

Dnia Edukacji Narodowej

składam najserdeczniejsze podziękowania za codzienny
wysiłek i trud 
wkładany w kształtowanie młodego pokolenia, 
wszystkim obecnym i emerytowanym: Dyrektorom, Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi placówek oświatowych
z terenu Gminy Przytoczna.

Pragnę wyrazić Państwu wdzięczność za efektywną pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą. To dzięki Wam ujawniają się pierwsze dziecięce i młodzieżowe pasje, inspiracje, czy motywacje do podejmowania wyzwań. Jesteście przewodnikami w życiu młodych ludzi i na Waszych barkach spoczywa ciężar kształtowania postaw młodego człowieka, pamiętając słowa: „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”.

W dniu Waszego święta życzę  wielu sukcesów zawodowych, zasłużonej wdzięczności uczniów, wychowanków i rodziców, by podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania. Życzę, by nie zabrakło Wam cierpliwości, sił  i optymizmu w wykonywanej pracy, a pełen poświęceń proces edukowania był ceniony nie tylko w czasie świątecznych uroczystości, ale i na co dzień. Wszystkim Państwu życzę radości i entuzjazmu w dążeniu do wytyczonych celów oraz wiele zdrowia i osobistego szczęścia.


Dzieląc z Wami troski i radość codziennej pracy
Wójt Gminy Przytoczna
/-/ Bartłomiej Kucharyk