Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej

BEZPŁATNA POMOC PRAWNA

Od dnia 1 stycznia 2016 r. Powiat Międzyrzecki realizuje zadanie zlecone z zakresu administracji rządowej polegające na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej, zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej (Dz.U. z 2015 r., poz. 1255 ze zm.).

Więcej „Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej”

Kalendarz Imprez na rok 2017

Kalendarz Imprez na rok 2017

Gminny Ośrodek Kultury w Przytocznej

Nazwa imprezy Termin Miejsce
Koncert Kolęd i przebojów muzyki klasycznej w wyk. muzyków Filharmonii Gorzowskiej 06.01.2017r. Sala Widowiskowa GOK
25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 15.01.2017 r. Sala Widowiskowa GOK
Spotkanie Grup Jasełkowych i Kolędniczych 12.01.2017 r. Sala Widowiskowa GOK
Ferie Zimowe 28.01-12.01.2017 GOK Przytoczna i świetlice wiejskie
Koncert Walentynkowy 14.02.2017 Sala Widowiskowa GOK
Kabaret K2 19.02.2017 Sala Widowiskowa GOK
,,Kaziuki” w Chełmsku 04.03.2017r. Sala Wiejska w Chełmsku
Koncert z okazji Dnia Kobiet 08.03.2017r. Sala Widowiskowa GOK
Eliminacje Gminne Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego 10.03.2017r. Sala Kameralna GOK
33 Gminny Festiwal Piosenki Dziecięceji Młodzieżowej 18.03.2017r. Sala Widowiskowa GOK
Powiatowy Festiwal ,,Scena Dziecięca” 02.04.2017r. Sala Widowiskowa GOK
Wiosenny Konkurs Recytatorski 26.04.2017r. Sala Kameralna GOK
10 Urodziny zespołu T-teens kwiecień Sala Widowiskowa GOK
„Majówka” 29.04.- 03.05.2017r. Plener
Uroczystości z okazji Święta 3-go Maja 03.05.2017r. Miejsce Pamięci
XIV Ogólnopolski Tydzień BibliotekSpotkanie Autorskie, Cała Polska czyta dzieciom 08 -14.05.2017r. Gminna Biblioteka Publicznaw Przytocznej i filie
Ogólnopolski Festiwal Tańca 13.05.2017r. Hala Sportowa przy Gimnazjum
Wystawy: malarstwa i fotografii czerwiec Dom Kultury
Gminny Dzień Dziecka 1.06.2017r.  
Podsumowanie roku artystycznego 19.06.2017r. Sala Widowiskowa GOK
Plener rzeźbiarki lipiec Wierzbno
Zajęcia wakacyjne 1.07.-31.08.2017r. GOK Przytoczna
Warsztaty taneczne zespołu NOWINKA lipiec
Dni Przytocznej 2017 18-20.08.2017r. Plac osiedle bloków ul. Główna
Międzynarodowy Plener Malarski wrzesień GOK Przytoczna
Spotkania Muzyczne, Koncerty wrzesień , październik Sala Widowiskowa GOK
Wystawy: fotograficzna i malarstwa październik GOK Przytoczna
Lubuski Tydzień SenioraSpektakl Operetkowy 10.10.2017r. Sala Widowiskowa GOK
5      Urodziny zespołu NOWINKA listopad Sala Widowiskowa GOK
Uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11.11.2017r. Miejsce PamięciSala Widowiskowa GOK
Mikołajki 06.12.2017 r. Plac osiedle bloków ul. Główna
Więcej o: XXXII Bieg im. Tomasza Hopfera

XXXII Bieg im. Tomasza Hopfera

W minioną niedzielę w Przytocznej odbył się już po raz trzydziesty drugi   Bieg im. Tomasza Hopfera. Na starcie biegu stanęło ponad 300 uczestników.

VFCRV „Ruch może zastąpić wszystkie lekarstwa, ale żadne lekarstwo nie jest w stanie zastąpić ruchu”

Dnia 20 września 2015 r. na stadionie w Przytocznej odbył się XXXII Bieg im. Tomasza Hopfera. Celem jest m.in. upamiętnienie pracy wybitnego działacza sportowego i prekursora masowych biegów w Polsce – Tomasza Hopfera oraz zwiększenie aktywności ruchowej dzieci, młodzieży i dorosłych. Już tradycyjnie uroczystego otwarcia dokonał Wójt gminy Przytoczna Bartłomiej Kucharyk, który powitał licznie przybyłych uczestników oraz gości. Łącznie we wszystkich biegach udział wzięło ponad 300 uczestników którzy przybyli z całego województwa.

Po oficjalnym otwarciu imprezy na starcie do biegu głównego, który wiódł przez 10 kilometrową trasę urokliwych zakątków naszej gminy stanęło 41  zawodników. Po najstarszych zawodnikach przyszedł czas na tych młodszych, biegi dziecięce i młodzieżowe. Niezwykle emocje towarzyszące sprinterskim wyczynom rozgrzały niesamowicie atmosferę.  Młodzi sportowcy dzielnie walczyli o przebycie każdego metr trasy. Organizatorzy zadbali, by każdy z uczestników po pokonaniu swojego dystansu, zregenerował siły podczas ciepłego posiłku. Po zakończonym biegu zawodnicy mogli skosztować smacznej zupy pomidorowej i grochówki przygotowanej przez pracowników Szkoły Podstawowej w Przytocznej.

Nadszedł czas na długo oczekiwany moment, ogłoszenie wyników gdzie nie zabrakło sportowych emocji i wzruszeń. Uroczystej dekoracji biegaczy dokonał wójt gminy Bartłomiej Kucharyk , który wręczył najlepszym biegaczom medale, puchary oraz nagrody finansowe ufundowane przez Gminę Przytoczna.

  Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy sportowego ducha walki!

Poniżej przedstawiamy klasyfikację miejsc XXXII Biegu im. Tomasza Hopfera  Przytoczna 2015:

BIEG GŁÓWNY :

Przedszkole – Dziewczynki

3-4 lata 

  1. Matusiewicz Aleksandra – Przytoczna
  2. Ostrowska Michalina – Przytoczna
  3. Szybista Julia – Przytoczna
  4. Piórko Kaja – Wierzbno
  5. Ryczek Ada – Przytoczna
  6. Saletis Natasza – Przytoczna
  7. Szymczak Karina – Wierzbno
  8. Pastuszek Kornelia – Przytoczna
  9. Głąbała Maria – Przytoczna
  10. Hoszko Hanna – Wierzbno
  11. Kramm Nikola – Wierzbno
  12. Bernaś Wiktoria – Przytoczna
  13. Złocka Justyna – Wierzbno
  14. Kmieciak Gabriela – Przytoczna
  15. Kmieciak Maja – Przytoczna

Przedszkole – Chłopcy

3-4 Lata

  1. Frankowski Mikołaj – Przytoczna
  2. Rzeźnik Mikołaj – Przytoczna
  3. Pertek Seweryn – Lubosz
  4. Męcfel Miłosz – Wierzbno
  5. Szewczyk Mikołaj – Wierzbno
  6. Rabee Kevin – Przytoczna
  7. Gabryelski Ignacy – Przytoczna
  8. Majchrzak Szymon – Przytoczna
  9. Ciesiółka Bartosz – Przytoczna
  10. Buchholtz Michał – Przytoczna
  11. Środecki Aleksander – Przytoczna
  12. Jeziorek Szymon – Wierzbno
  13. Sewruk Borys – Przytoczna

Przedszkole – Dziewczynki

5-6 Lat

     1. Jokiel Julia – Przytoczna

  1. Tratwal Martyna – Przytoczna
  2. Pertek Laura – Lubosz
  3. Bigoraj Magdalena – Przytoczna
  4. Burchardt Katarzyna – Złotniki
  5. Michałowska Malwina – Międzylesie
  6. Kisiel Wiktoria – Przytoczna
  7. Żagiel Adrianna – Przytoczna
  8. Kramm Julia – Przytoczna
  9. Krajcer Iga – Przytoczna
  10. Buchholtz Magdalena – Przytoczna
  11. Wołyska Aleksandra – Pszczew
  12. Hacaś Małgorzata – Przytoczna
  13. Majchrzak Maria – Przytoczna
  14. Janiszewska Patrycja – Przytoczna
  15. Musialska Nina – Wierzbno
  16. Czerwonka Amelia – Wierzbno
  17. Hoszko Julia – Wierzbno
  18. Guźniczak Zuzanna – Przytoczna
  19.  Wrona Milena – Przytoczna
  20.  Olejnik Zuzanna – Przytoczna
  21. Stempień Maja – Przytoczna
  22. Chajduk Maria  – Przytoczna
  23. Mikanowicz Weronika – Przytoczna
  24. Kujawa Aleksandra – Przytoczna
  25. Czerniak Maja – Wierzbno
  26. Adamczak Oliwia – Przytoczna
  27. Dauksza Lena – Przytoczna
  28. Brembor Milena – Wierzbno
  29. Soćko Katarzyna – Przytoczna

Przedszkole – Chłopcy

5-6 Lat

  1. Kozak Michał – Przytoczna
  2. Kolęda Dawid – Przytoczna
  3. Pastuszek Konrad – Przytoczna
  4. Kościelski Dominik – Wierzbno
  5. Kaczorowski Olaf – Przytoczna
  6. Meise Filip – Przytoczna
  7. Maszoński Tymoteusz – Przytoczna
  8. Kucharyk Antoni – Przytoczna
  9. Sudoł Kacper – Wierzbno
  10. Żagiel Jakub – Przytoczna
  11. Olechny Konrad – Przytoczna
  12. Kufel Kornel – Przytoczna
  13. Szerment Krzysztof –
  14. Stępień Nikodem – Przytoczna
  15. Mamet Ksawery – Przytoczna
  16. Winter Kacper – Przytoczna
  17. Sobolewski Aleksander – Przytoczna
  18. Dymianowski Julian – Wierzbno
  19. Bengsch Adrian – Przytoczna
  20. Wałczyk Mateusz – Przytoczna
  21. Urban Jakub – Przytoczna
  22. Kmieciak Hubert – Przytoczna
  23. Rzepecki Kacper – Przytoczna
  24. Heba Kacper – Przytoczna
  25. Buśko Krystian – Międzychód
  26. Piórko Bartosz – Przytoczna
  27. Misiewicz Wiktor – Wierzbno
  28. Kochański Hubert – Przytoczna
  29. Kluj Seweryn – Przytoczna
  30. Hercyg Hubert – Wierzbno

Szkoła Podstawowa – Dziewczęta

Klasy I

  1. Bengsch Oliwia – Przytoczna
  2. Burchardt Zofia – Złotniki
  3. Michałowska Jagoda – Międzylesie
  4. Gąbka Danuta – Wierzbno
  5. Soćko Urszula – Przytoczna
  6. Zając Martyna – Lubosz
  7. Rymar Martyna – Przytoczna
  8. Piórko Paula – Przytoczna
  9. Walczak Kalina – Przytoczna
  10. Mędykowska Maja – Wierzbno
  11. Woźniak Maja _ Przytoczna
  12. Kaczmarek Jessica – Wierzbno
  13. Ryczek Julia – Przytoczna
  14. Konieczna Kamila – Wierzbno
  15. Nowak Zuzanna – Przytoczna

Klasy II 

  1. Jaskuta Jagoda – Pszczew
  2. Ren Małgorzata – Wierzbno
  3. Pławsiuk Maja – Przytoczna
  4. Krzystyniak Karolina – Przytoczna
  5. Fujak Patrycja – Przytoczna
  6. Białecka Patrycja – Przytoczna
  7. Poślednia Iga – Przytoczna
  8. Urbaniak Patrycja – Wierzbno
  9. Mędykowska Julia – Wierzbno
  10. Poślednia Magdalena – Przytoczna
  11. Piórko Dominika – Przytoczna
  12. Dudek Maja – Przytoczna

Klasy III 

  1. Dubaniewicz Maria – Przytoczna
  2. Dyla Aleksandra- Przytoczna
  3. Chajduk Magdalena – Przytoczna
  4. Silewicz Katarzyna – Międzychód
  5. Fujak Weronika – Przytoczna
  6. Burdzy Klaudia – Sulęcin
  7. Burchardt Julia – Złotniki
  8. Saletis– Wiktoria – Przytoczna
  9. Kułak Julia – Przytoczna
  10. Gospodarek Weronika – Przytoczna
  11. Kluj Maja – Przytoczna
  12. Kochańska Patrycja – Przytoczna
  13. Wołyńska Karolina Pszczew
  14. Burchardt Marta – Zielona Góra

Klasy IV

  1. Pawlik Martyna – Przytoczna
  2. Gibuła Anna – Przytoczna
  3. Kaczorowska Nikola – Trzciel
  4. Jaskuta Malwina – Pszczew
  5. Kudlińska Karolina – Przytoczna
  6. Kalemba Karolina – Wierzbno
  7. Gidlewicz – Wiktoria – Przytoczna

Klasy V

  1. Góra Magdalena – Sulęcin,, Postomia”
  2. Gołek Larysa – Trzciel
  3. Burdzy Amelia – Sulęcin Postomia
  4. Krzystyniak Katarzyna – Przytoczna
  5. Rzepecka Maja – Przytoczna
  6. Szarata Sandra – Wierzbno
  7. Pietrzak Karolina – Przytoczna
  8. Tyma Zuzanna – Wierzbno
  9. Janiak Zuzanna – Wierzbno
  10. Buśko Aleksandra – Międzychód Nr 1
  11. Kołacz Karolina – Przytoczna
  12. Kujawa Oliwia- Przytoczna
  13. Janiszewska Agata – Przytoczna
  14. Silewicz Wiktoria – Sp Międzychód Nr 2

Klasy VI

  1. Zapolska Paulina – Wierzbno
  2. Łunkiewicz Wiktoria – Przytoczna
  3. Dobkiewicz Karolina – Wierzbno
  4. Spiralska Ewelina – Pszczew
  5. Mamot Martyna – Przytoczna
  6. Jurek Roksana – Wierzbno
  7. Mamot Julia – Przytoczna
  8. Spychała Wiktoria – Przytoczna

Szkoła Podstawowa – Chłopcy

Klasa I

  1. Frąckiewicz Radosław – Wierzbno
  2. Judkowiak Eryk – Przytoczna
  3. Karolak Witold – Wierzbno
  4. Kościelski Wiktor – Wierzbno
  5. Kucharski Michał – Przytoczna
  6. Grocholewski Kacper – Przytoczna
  7. Meise Kacper – Wierzbno
  8. Koput Tomasz – Wierzbno
  9. Zapolski Tomasz – Wierzbno
  10. Zając Bartosz – Lubosz
  11. Lewko Maciej – Przytoczna
  12. Furdyna Dominik – Przytoczna
  13. Strzelewicz Filip – Przytoczna
  14. Przybył Bartosz – Wierzbno
  15. Okińczyc Patryk – Wierzbno
  16. Wrona Arkadiusz – Przytoczna
  17. Kogut Oliwier – Przytoczna
  18. Drzewiński Patryk – Przytoczna
  19. Woźniak Wojciech – Wierzbno
  20. Rataj Kamil – Wierzbno
  21. Fujak Wiktor – Przytoczna
  22. Krugiołka Miłosz – Przytoczna
  23. Mokrzycki Jakub – Wierzbno
  24. Strzeszewski Piotr – Przytoczna

Klasa II

  1. Tratwal Alan – Przytoczna
  2. Jaskułą Mateusz – Pszczew
  3. Kościelski Kacper – Wierzbno
  4. Urbaniak Patryk – Wierzbno
  5. Słąwik Mateusz – Przytoczna
  6. Majchrzak Miłosz – Przytoczna
  7. Winter Filip – Wierzbno
  8. Stanisławski Adrian – Przytoczna
  9. Pietrzak Maciej – Przytoczna
  10. Kolęda Michał – Przytoczna
  11. Paszke Oskar – Wierzbno
  12. Buchholtz Mateusz – Przytoczna
  13. Faedorczuk Dawid – Przytoczna
  14. Kościelski Łukasz – Wierzbno
  15. Oszmian Beniamin – Przytoczna
  16. Racewicz Karol – Przytoczna
  17. Sobczak Dominik – Przytoczna

Klasy III

  1. Grabowski Ernest – Sp Wierzbno
  2. Maszoński Szymon – Sp Przytoczna
  3. Walczak Szymon – Sp Przytoczna
  4. Matusiewicz Dominik – Sp Przytoczna
  5. Kościelski Jakub – Sp Wierzbno
  6. Musialski Maciej – Sp Wierzbno
  7. Mojzyk Oliwer – Sp Przytoczna
  8. Zaborski Jakub – Sp Przytoczna
  9. Ścigała Kacper – Sp Przytoczna
  10. Fanselow Marcin – Sp Przytoczna
  11. Ciesiółka Jakub – Sp Przytoczna
  12. Żagiel Nikodem – Sp Przytoczna
  13. Kmieciak Aleksander – Sp Przytoczna
  14. Filipiak Michał – Sp Przytoczna
  15. Zaisch Ramin – Sp Przytoczna
  16. Woźniak Kacper – Sp Przytoczna

Klasa IV

  1. Chętnik Adam – Sp Przytoczna
  2. Kufel Jakub – Sp Nr 21 Gorzów Wlkp.
  3. Furdyna Filip – Sp Przytoczna
  4. Gołek Marek – Sp Trzciel
  5. Orzeł Julian – Sp Przytoczna
  6. Karolak Hubert – Sp Wierzbno
  7. Janiak Szymon – Sp Wierzbno
  8. Cukrowicz Kacper – Sp Przytoczna
  9. Misiewicz Aleks – Sp Wierzbno
  10. Wojciechowski Miłosz – Sp Przytoczna
  11. Trojanowski Patryk – Sp Przytoczna
  12. Łozowy Igor – Sp Wierzbno

Klasa V

  1. Dziobko Szymon – Przytoczna
  2. Matusik Arkadiusz – Przytoczna
  3. Szlachetka Tomasz – Przytoczna
  4. Idziorek Kuba – Pszczew
  5. Brodziak Szymon – Trzciel
  6. Krówka Jakub – Przytoczna
  7. Piotrowski Bartosz – Przytoczna
  8. Krówka Klaudiusz – Przytoczna
  9. Kłosowicz Oskar – Trzciel
  10. Grabowski Gracjan – Wierzbno
  11. Oleksik Bartosz – Pszczew
  12. Mikołajczak Jakub – Przytoczna
  13. Michałowski Grzegorz – Międzylesie
  14. Radiuk Maks – Przytoczna
  15. Cierniak Cyprian – Sp Nr 1 Międzychód
  16. Kolański Marcel – Pszczew
  17. Fujak Jakub – Wierzbno

Klasa VI

  1. Kuchta Hubert – Sp Nr 2 Międzychód
  2. Janiszewski Kamil – Przytoczna
  3. Nowicki Eryk – Pszczew
  4. Mizgajski Dawid – Pszczew
  5. Gurlig Piotr – Pszczew
  6. Śmigiel Wojciech – Przytoczna
  7. Koput Jakub – Wierzbno
  8. Krajcer Kacper – Sp Nr 2 Międzyrzecz
  9. Fiedler Kacper – Pszczew
  10. Pietrusik Michał – Wierzbno
  11. Jurek Olivier – Sp Międzychód
  12. Kalemba Kamil – Wierzbno
  13. Burchardt Mateusz – Kostrzyn Nad Odrą

Gimnazjum – Dziewczęta

Klasy I

  1. Kosikowska Anita – Przytoczna
  2. Gałężewska Małgorzata – Nr 2 Międzychód
  3. Melcer Dominika – Pszczew
  4. Grabowska Martyna – Pszczew
  5. Martyńska Marcelina – Nr 2 Międzychód
  6. Prentka Ola – Pszczew
  7. Majewska Martyna – Nr Międzychód
  8. Kaczkowska Karolina – Pszczew
  9. Bielecka Wiktoria – Pszczew
  10. Białecka Kornelia – Nr 2 Międzychód
  11. Martyńska Florentyna – Nr 2 Międzychód
  12. Feld Olga – Pszczew
  13. Waberska Larysa – Nr 2 Międzychód
  14. Kowal Izabela – Nr 2 Międzychód
  15. Szadkowska Karolina – Nr 2 Międzychód
  16. Koźlik Dominika – Pszczew
  17. Dobkowicz Klaudia – Nr 2 Międzychód
  18. Nyga Nikola – Nr 2 Międzychód
  19. Debowska Mariella – Nr 2 Międzychód
  20. Wojtanowicz Karina- Nr 2 Międzychód
  21. Wojciechowska Martyna – Przytoczna

Klasy II

  1. Gromadecka Wiktoria – Nr 2 Międzychód
  2. Kowalska Katarzyna – Nr 2 Międzychód
  3. Jasińska Dagmara – Przytoczna
  4. Piotrowska Julia – Przytoczna
  5. Stachowiak Weronika – Nr 2 Międzychód
  6. Szewczyk Kamila – Przytoczna
  7. Konieczna Julia – Nr 2 Międzychód

Klasy III

  1. Zawodniak Natalia – Nr 2 Międzychód
  2. Łazuka Daria – Przytoczna
  3. Goździk Julia – Nr 2 Międzychód
  4. Wilska Paulina – Przytoczna
  5. Łukaszek Aleksandra – Nr 2 Międzychód
  6. Przybysz Patrycja Nr 2 Międzychód
  7. Martyniuk Jessica – Przytoczna
  8. Matuszek Monika –Nr 2 Międzychód
  9. Stachowiak Ewa – Nr 2 Międzychód

Gimnazjum – Chłopcy

Klasa I

  1. Dziubiński Łukasz – Pszczew
  2. Maciejewski Patryk – Przytoczna
  3. Gałężewski Jan – Nr 2 Międzychód
  4. Słomczewski Mateusz – Nr 2 Międzychód
  5. Środecki Jakub – Przytoczna
  6. Jabłoński Hubert – Nr 2 Międzychód
  7. Stanisłąwski Krystian – Przytoczna
  8. Dębicki Maciej – Przytoczna
  9. Dziobko Dawid – Przytoczna
  10. Wąchalski Cyprian – Przytoczna
  11. Synoradzki Dominik – Nr 2 Międzychód

Klasa II

  1. Kozioł Bartłomiej – Przytoczna
  2. Kowalczyk Dawid – Przytoczna
  3. Piotrowski Andrzej – Pszczew
  4. Nowak Krzysztof – Nr 2 Międzychód
  5. Tomaszewski Jakub – Nr 2 Międzychód
  6. Moczyński Jakub – Przytoczna
  7. Knopp Filip – Nr 2 Międzychód
  8. Herot Dawid – Nr 2 Międzychód
  9. Tomaszewski Krystian – Nr 2 Międzychód
  10. Idziorek Bartłomiej – Pszczew
  11. Suszczyński Filip – Pszczew
  12. Brodziak Kacper – Trzciel
  13. Korczyński Maciej – Przytoczna

Klasa III

  1. Madej Kacper – Przytoczna
  2. Przewoźny Artur – Nr 2 Międzychód
  3. Jackiewicz Grzegorz – Pszczew
  4. Włodarek Krzysztof – Świebodzin
  5. Wojtaszek Kamil – Nr 2 Międzychód
  6. Mleczak Szymon – Przytoczna
  7. Grzybowski Karol – Przytoczna
  8. Łęszczak Dominik – Nr 2 Międzychód
  9. Sławik Bartosz – Przytoczna
  10. Rzepka Bartek – Przytoczna
  11. Jasiński Maciej – Przytoczna
  12. Krakowiak Mateusz – Nr 2 Międzychód
  13. Książkiewicz Tomasz – Pszczew
  14. Jabłoński Adam – Nr 2 Międzychód

DPS

  1. Wasilewski Jan – Rokitno 38
  2. Koza Tadeusz – Rokitno 38
  3. Lis Łukasz – Rokitno 38
  4. Reclaf Damian – Rokitno 38

Klasyfikacja Drużynowa

Przedszkola

  1. Przedszkole Przytoczna
  2. Przedszkole Wierzbno
  3. Przedszkole Lubosz

Szkoły Podstawowe

  1. Szkoła Podstawowa Przytoczna
  2. Szkoła Podstawowa Wierzbno
  3. Szkoła Podstawowa Pszczew

Gimnazja

  1. Gimnazjum Nr 2 Międzychód
  2. Gimnazjum Przytoczna
  3. Gimnazjum Pszczew

DPS

DPS – Rokitno 38

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM !!!

 

Serdecznie DZIĘKUJEMY za udział. Zapraszamy w przyszłym roku na XXXIII Bieg im. Tomasza Hopfera.

KOMANDOR BIEGU

 Wójt Gminy Przytoczna

/-/Bartłomiej Kucharyk