D&K Prestige Nieruchomości

image_pdfimage_print
Kontakt

ul. Poznańska 76/7
66-300 Międzyrzecz
lubuskie, Polska
kom: 500 077 409
kom: 508 588 378
http://www.dkprestige-nieruchomosci.pl

Dodatkowe informacje

Firma D&K Prestige Nieruchomości pośredniczy w zakupie, sprzedaży, zamianie, wynajmie i dzierżawie wszelkich nieruchomości na terenie kraju, oraz w zakupie i wynajmie apatramentów i domów na terenie płn. zach. Włoch, w regionie Liguria, położonym nad ciepłym Morzem Liguryjskim, w północnej części Morza Śródziemnego. Świadczymy także kompleksową obsługę formalno- prawną transakcji, regulujemy stany prawne nieruchomości, ustalamy cenę rynkową nieruchomości, jesteśmy z naszym klientem przez cały etap przebiegu transakcji. Dla klientów naszego biura prowadzimy bezpłatne doradztwo prawne, podatkowe, oraz inwestycyjne dotyczące nieruchomości a także doradztwo i pośrednictwo kredytowe. Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, prawnikami i architektami.

Firma D&K Prestige Nieruchomości jest biurem licencjonowanym -nr licencji 14511, oraz ubezpieczonym od odpowiedzialności cywilnej.

Wynagrodzenie za czynności pośrednictwa ustalamy indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od stopnia trudności realizcji transakcji.

Podstawową dewizą naszej firmy jest przede wszystkim” troska o dobro Klienta, o zdobycie Jego zaufania i zapewnienie Mu satysfakcji z bezpiecznych i korzystnych transakcji”

Zapraszam do współpracy!!