Zespół New Dance Family wytańczył na mistrzostwach świata pięć tytułów

Tancerze zespołu New Dance Family ze Skwierzyny i Przytocznej wrócili z mistrzostw świata z wieloma laurami. Wytańczyli 2 tytuły Mistrza Świata, 2 tytuły Wicemistrza Świata oraz tytuł II Wicemistrza Świata. W Tomaszowie Mazowieckim, gdzie rozegrano roztańczony konkurs na dzieci i młodzież czekała jeszcze inna niespodzianka - zespół wystąpi w jednym z odcinków serialu "Na Sygnale" w telewizyjnej Jedynce.

Program Kalejdoskop:

https://gorzow.tvp.pl/62972811/26092022-manuela-mamys-zespol-taneczny-new-dance-family?fbclid=IwAR37bk9wR5I3fCnZn6qXU1PaaGDs-csGqQnuqnwNaEzkHzEhFzEFsxHrzNU

Informacje Lubuskie:

https://gorzow.tvp.pl/62962870/zespol-new-dance-family-wytanczyl-na-mistrzostwach-swiata-piec-tytulow?fbclid=IwAR0xYNC1FRUMs9k95R4xrLz0uBtWePEgbkG9F3-fUpe8qScF-J68aQLE6Zw

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności