Dożynki diecezjalne w Rokitnie

 

W imieniu Sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie oraz Duszpasterstwa Rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej pragnę, drogą elektroniczną zaprosić: Szanownych Państwa Włodarzy Miast, Gmin i Powiatów   na diecezjalne dożynki - dziękczynienie Panu Bogu za otrzymane plony.


Uroczystość odbędzie się w Rokitnie dnia 15 sierpnia 2025 r.

 

W czasie dożynek odbędzie się konkurs na najpiękniejszy wieniec żniwny.

 

Pozdrawiam życząc obfitości Bożych darów ks. Paweł Mydłowski duszp. rolników

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności