Zespół New Dance Family wytańczył na mistrzostwach świata pięć tytułów

Tancerze zespołu New Dance Family ze Skwierzyny i Przytocznej wrócili z mistrzostw świata z wieloma laurami. Wytańczyli 2 tytuły Mistrza Świata, 2 tytuły Wicemistrza Świata oraz tytuł II Wicemistrza Świata. W Tomaszowie Mazowieckim, gdzie rozegrano roztańczony konkurs na dzieci i młodzież czekała jeszcze inna niespodzianka - zespół wystąpi w jednym z odcinków serialu "Na Sygnale" w telewizyjnej Jedynce.
Program Kalejdoskop:
Informacje Lubuskie:

